(Відео) Бліц-опитування: Дан Балан приголомшив своїми відповідями про жінок

Author name 21 Липня 2021 в 12:07

Поділитися статтею

Дан Балан
Дан Балан

Хочете дізнатися всю таємницю особистого життя Дана Балана? Тоді обов’язково подивіться відео нижче.

Людей завжди цікавлять як живуть їхні кумири. Особливо які у них стосунки з коханими та дітьми. Це природно, адже завжди хочеться знати всі таємниці їхнього життя.

Особливо багатьох цікавить мачо Дан Балан. У цього харизматичного співака завжди є якась таємно. І люди хочуть знати все про нього. Протягом тривалого часу Дан Балан асоціювався з Тіною Кароль. Всі ЗМІ та їхні прихильники були заінтриговані – коли вони одружаться. Очікування затяглося, і досі ніхто не вийшов заміж і ніхто не одружився їх цієї пари.

Дан Балан і Тіна Кароль

Ходили найнеймовірніші слуги про їхні стосунки. Багато хто навіть говорили, що у них є спільна дитина. Але ЗМІ так і не змогли докопатися до істини.
Якщо не Тіна Кароль, то хто ж його обраниця? Все покрито мороком.

Нещодавно у Дана Балана був бліц-опитування. Питання на ньому задавалися найнесподіваніші та досить прямі. Питали, коли у нього останній раз були близькі стосунки з жіночою статтю. Також цікавило питання чому Дан Балан постійно розлучається з дівчатами та досі не зробив свій вибір. І найголовніше чому він не одружився.

Цікаві припущення про Тіну Кароль висловили шанувальники Дана Балана. Вони зробили сміливе припущення, що Дану Балану подобається Тіна Кароль, тому, що вона схожа на його маму.
Можливо це і так.

Хочете дізнатися всю таємницю особистого життя Дана Балана? Тоді обов’язково подивіться відео нижче. Воно дасть вам відповіді на майже всі запитання з приводу дівчат співака.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Тіна Кароль – українська наступниця Алли Пугачової

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею