(Фото) Лілія Ребрик зачарувала своїх шанувальників новим вбранням – їй йде!

Author name 13 Серпня 2021 в 13:08

Поділитися статтею

Лілія Ребрик
Лілія Ребрик

Успішна жінка Лілія Ребрик розуміється в одязі. Так нещодавно вона розмістила на своїй сторінці в інстаграм фотографію, де вона прекрасно виглядає.

Одяг. Люди кажуть вам, що одяг не важлива, що “одяг не робить людину” і все інше, але це все брехня. Одяг дуже важлива, і ви це теж знаєте.

Ви відчуваєте це почуття, коли знаходите ідеальний предмет: єдине, чого не вистачало в вашій шафі, – цієї ідеальної майки або цих чудових джинсів. Одяг змушує нас відчувати себе добре.

Коли ми відчуваємо себе добре, ми більш впевнені в собі, ми добре виглядаємо, ми щасливіші, ми відчуваємо, що можемо перемогти світ! У міру того як ми зростаємо, стаємо більш зрілими, починаємо прагнути до різних речей, ми також повинні пройти цей процес з нашим гардеробом.

Як ти хочеш відчувати себе у своєму одязі?

Як ви хочете, щоб ваш одяг викликала у вас почуття?

Задайте собі це питання, а потім загляньте у свою шафу.
Ми так старанно працюємо над особистим розвитком і не розуміємо, що нам також потрібно дозволяти нашому стилю розвиватися. Іноді, коли ми відчуваємо, що змінилися, але при цьому відчуваємо себе застряглим – це ваш одяг. Якщо ви підете по магазинах, придумуєте, як носити та купите одяг, яка змусить вас відчути себе таким, що відбувся, успішним, то ви не відчуєте себе таким застряглим.

Зверніть увагу як одягаються представники шоу-бізнесу та ви зрозумієте, чому вони відчувають себе практично завжди прекрасно.

Успішна жінка Лілія Ребрик розуміється в одязі.
Так нещодавно вона розмістила на своїй сторінці в інстаграм фотографію, де вона прекрасно виглядає. Особливо впадає в очі як жінка себе впевнено тримає. Ось що робить правильно підібраний одяг з людиною!

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею