Як виглядала Лілія Ребрик в молодості і хто бавив її дочку

Author name 30 Серпня 2021 в 12:08

Поділитися статтею

Лілія Ребрик
Лілія Ребрик

Подружжя хотіли бачити завжди поруч свою доньку, яка росла і найголовніше бачити як вона перший раз села, а потім перший раз пішла, а далі сказала перше слово.

Лілія Ребрик згадує молоді роки та каже, що тоді було все не просто. Особливо коли у неї народилася дочка. Адже наймати няню вони з чоловіком не хотіли, та напевно і не було тоді за що.

Коли Лілія Ребрик брала участь в ефірі, то в гримерці перебувала її маленька дочка – Діана. Вона швидко годувала дитину і знову бігла на ефір. Також встигала Діані поміняти памперси, і навіть дві хвилини відпочити.

Лілія Ребрик

Вона швидко бігла знову на ефір і боялася, щоб плаття не пом’ялося і його весь час поправляла. Потім стилісти підібрали їй таке плаття, яке м’ялось.

Лілія Ребрик та її чоловік Андрій

Чи не брали няню вони з чоловіком ще з тієї простої причини, що хотіли бачити завжди поруч свою доньку, яка росла і найголовніше бачити як вона перший раз села, а потім перший раз пішла, а далі сказала перше слово. З нянею цього не побачиш.

Тому вона з її чоловіком Андрієм становили графік, хто і коли сидить з малятком. А якщо ні у кого немає часу з якихось робочим причин, то брали її на роботу. Вони не хотіли навіть залишати Діану своїй бабусі. Подружжя завжди хотіли, щоб їх дочка була поруч з ними.

Лілія Ребрик не знає ким виросте її дочка, але вона хоче, щоб їй було цікаво в житті та вона, щоб знайшла себе. Потрібно легко ставитися до життя, як і сама Лілія Ребрик це робить.

За вдачею Лілія Ребрик – оптиміст і вона з легкістю виховує дитину, виконує всі домашні справи, варить борщ і з радістю повертається з роботи додому.
Вона серйозно ставиться до дрібниць, особливо якщо це стосується її сім’ї.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею