Як виглядає і живе “мама Вєрки Сердючки”, з якою Данилко багато років мав роман

Author name 5 Листопада 2021 в 16:11

Поділитися статтею

Андрій Данилко
Андрій Данилко

Андрій Данилк намагався вступити до музичного училища і його не прийняли. Тому Андрій вступив до торгово-кулінарного ПТУ. Там Андрій Данилко, якому було 16 років, познайомився із 21-річною Інною.

Представники шоу-бізнесу багато часу перебувають разом на сцені, концертах чи просто у відрядженнях. У деяких зірок виникають романтичні стосунки.

Є багато прикладів, коли ці відносини переростають надалі в тісні стосунки та призводять до того, що люди одружуються. Хоча бувають і випадки коли одружена людина пов’язує свою долю з новою “зіркою, що спалахнула” на сцені.

Звичайно це негативно позначається на тій людині, яку кидають, проте проти кохання нічого не вдієш. Кохання – це одне з найсильніших почуттів на планеті!

Багато шанувальників таланту Андрія Данилка часто запитують: “Які у їхнього кумира стосунки з Інною Білоконь – “мамою” Вєрки Сердючки?”

Інна Білоконь, яка є талановитою та популярною українською актрисою, відома як “мама” Вєрки Сердючки. Вона вже багато років одружена. Її чоловіка звати Олег. Вони разом виховують доньку Яну, якій зараз 21 рік.

Однак якщо дивитися всі виступи з Вєркою Сердючкою та Інною Білоконь – його “мамою”, то у шанувальників створюється враження, що у них романтичні стосунки.

Якщо повернутись на кілька десятків років, то можна констатувати, що Андрій Данилко та Інна Білоконь познайомилися наприкінці 1980-х.

Тоді Андрій Данилк намагався вступити до музучилища і не пройшов за конкурсом. Тому він подав документи до торгово-кулінарного ПТУ. Там Андрій Данилко, який мав 16 років, познайомився з Інною, якій було 21 рік.

І хоча на просторах ЗМІ, які висвітлюють представників шоу-бізнесу, наполегливо ходять чутки про романтичні стосунки Інни Білоконь та Андрія Данилка, перша дуже щаслива із чоловіком.

Як констатує Андрій Данилко, у них з Інною надзвичайно ніжні стосунки. Вони можуть і обійматися і цілуватися, але це все дружба.

"" Андрій Данилко та Інна Білоконь
"" Це “стара” дружба

А ви як думаєте, які стосунки між Андрієм Данилком та Інною Білоконь?

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею