(Відео) Як і що Лілія Ребрик із чоловіком купують у супермаркеті все до Нового року: обмін досвідом

Author name 7 Грудня 2021 в 18:12

Поділитися статтею

Лілія Ребрик
Лілія Ребрик

Лілія Ребрик вирішила допомогти своїм шанувальникам і просто людям і ділиться досвідом та ідеями щодо підготовки до Нового року.

Перед Новим роком кожна сім’я продумує, що купуватиме з продуктів та подарунків. Складає меню на новорічний стіл.

Лілія Ребрик вирішила допомогти своїм шанувальникам і просто людям і ділиться досвідом та ідеями щодо підготовки до Нового року. Одним з головних лайфхаків Лілії Ребрик полягає в тому, що потрібно купувати все на початку місяця, що не зіпсується. Це економить ваші фінанси, до того ж купуючи частинами товар, ви можете все ще обміркувати та відразу не витратити велику суму.

Таким чином, можна покупки по грошах розбити на частини: аванс+зарплата. До того ж це легше і не потрібно важкі сумки нести за один раз. Також Лілія Ребрик радить продегустувати продукти, що мають обмежений термін зберігання. Згодом у вас на новорічному столі не буде сюрпризів.

Лілія Ребрик із сім’єю

Напевно, на Новий рік до вас прийдуть гості та не хочеться перед ними потрапити в неприємне становище. Лілія Ребрик радить у якому супермаркеті краще купувати продукти та алкогольні напої. До того ж там є знижки та так теж ви зможете заощадити.

У Лілії Ребрик у її посту під відео написано, які сири вона рекомендує і з чим їх подавати на новорічний стіл. Прочитайте у пості, що ще Лілія Ребрик радить приготувати на Новий рік, що вона вже скуштувала та у чому впевнена.

Також Лілія Ребрик просить своїх передплатників поділитися своїми лайфхаками та думками щодо святкування Нового року і що на новорічний стіл ви пропонуєте.

А ви вже готуєтеся на Новий рік? Цікава вам було інформаційне відео як Лілія Ребрик із чоловіком готуються на Новий рік?

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею