(Підбірка фото) Знайомство Антона Батирьова з Оксаною Байрак та новий сезон серіалу “Швабра”: все про що ви не знали

Author name 7 Грудня 2021 в 19:12

Поділитися статтею

Антон Батирьов
Антон Батирьов

Антон Батирьов, констатує, що Оксана Байрак, є унікальною жінкою, а їхнє знайомство теж було особливим.

Антон Батирьов розповів як він познайомився з Оксаною Байрак і яке вона справила враження. Новий сезон серіалу “Швабра” вийшов на екрани та глядачі та шанувальники зірки захотіли більше дізнатися про нього, фільму “Швабра” і, як познайомився Антон Батирьов з Оксаною Байрак.

Другий сезон серіалу “Швабра” подарує глядачам багато цікавих епізодів. У головного героя фільму вже з’явилася відповідальність до своєї жінки. І дружні стосунки Вершиніна та його сина перетворюються на справжню чоловічу дружбу. До того ж і кримінальні відносини підіймаються на високий рівень. Також з’явиться і мати Віті.

Оксана Байрак та Антон Батирьов – знайомство

Антон Батирьов, констатує, що Оксана Байрак, є унікальною жінкою, а їхнє знайомство теж було особливим. Оксана Байрак мала фотосесію і вона затверджувала на ній артистів на проєкт “Ніщо не трапляється двічі”, який став культовим та знаменитим проєктом. Затверджувала Оксана Байрак Антона Батирьова за фотографією. Після цього вони зустрілися та Оксана Байрак сказала йому, що артисту потрібно терміново схуднути на 10 кг, тому що через 30 днів вони починають знімання. Антон Батирьов намагався перші дні чинити опір методам роботи Оксани Барак, оскільки він раніше так не працював. Для нього було незвично, що режисер знаходиться за 2 метри від нього і радить, що йому робити.
Потім Антон Батирьов згадав як кажуть про Оксану Байрак і що кажуть і вирішив спробувати дотримуватися її порад – все вийшло.

Антон Батирьов поділився також своїми думками, як виховувати сина. Він вважає, що вихованням сина мають займатися лише батьки, а бабуся та дідусь мають зробити все, щоб онукові хотілося до них приїжджати.

І тому бабуся та дідусь не повинні виховувати онука. Як вважає Антон Батирьов, дідусь має ходити на рибалку з онуком, навчити його розпалювати багаття та ставити намет. А бабусине завдання – це смачно нагодувати онука та наглядати, щоб у нього спина не згоріла на сонці. От і все!

А як ви вважаєте?

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею