Ектор Хіменес Браво у мокрих плавках показав те, що раніше бачила лише Мартиновська

Author name 20 January 2022 в 11:01

Поделитесь этой статьей

Ектор Хіменес Браво та Ольга Мартиновська
Ектор Хіменес Браво та Ольга Мартиновська

Один із найвідоміших кулінарів світу Ектор Хіменес Браво понад десять років живе в Україні.

За довгі роки життя в Україні Ектор Хіменес Браво вже багато чого досяг у плані розвитку в Україні. Наприклад, він видав кілька своїх кулінарних книг, веде власний блог, є головним суддею проекту “Майстер Шеф” на телеканалі СТБ.

Особистим досягненням є те, що під Києвом Браво отримав нерухомість. Там він придбав модульний будинок, де мешкає один. Але це лише за офіційною версією, адже вже багато років ходять непідтверджені чутки про те, що Ектор закрутив роман із колишньою учасницею та нинішньою суддею МастерШефа Ольгою Мартиновською.

Не зупиняє розповсюджувачів цієї інформації навіть той факт, що Ольга одружена і виховує дітей.

Ектор Хіменес Браво так полюбив Україну, що навіть намагається переймати деякі традиції. Наприклад, на Водохреща цього року він вирішив пірнути у ополонку. Для нього, як для спекотного чоловіка, це було дуже важке рішення, проте нові емоції явно того варті.

Хіменес Браво опублікував в Інстаграм добірку своїх фотографій у мокрих плавках, зроблених під час пірнання в ополонці.

Зазначимо, Ектор Ізмаель Хіменес-Браво – канадський та український шеф-кухар колумбійського походження, бізнесмен, телеведучий. Суддя проекту “МастерШеф Україна”, засновник консалтингової компанії Bravo Restaurant Group.

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей