(Відео) Камалія пересилила свій переляк і показала клас їзди на лижах із гори у Буковелі

Author name 23 Січня 2022 в 11:01

Поділитися статтею

Камалія
Камалія

Як зізналася сама Камалі, їй було трохи боязно, але вона пересилила себе та поїхала вниз. Це незабутнє почуття коли ви мчитесь на лижах з гори, і вітер свище вам в обличчя.

Взимку люди відпочивають по-різному. Хтось у вихідні дні йде до міського парку подихати повітрям та погодувати голубів. Інші їдуть на заморські курорти та купаються в океані. Все залежить від фінансового становища людини. Звичайно, можна відпочити сім’єю і в найближчому лісі або лісопосадці та приготувати шашлики або просто покататися на санках. Але це хто як любить і хто має якісь можливості.

Нещодавно Камалія їздила з сім’єю до Лапландії (Фінляндії) та відпочивала там у цій казковій країні. Щоправда, там не обійшлося без маленької пригоди. Річ у тому, що коли Камалія з сім’єю хотіла залишити готель після закінчення відпустки, то не змогла цього зробити, оскільки двері їхнього номера були заблоковані. Дзвінки персоналу готелю не дали результатів. А сім’я запізнювалася до аеропорту. Тому їм довелося залишати номер через вікно балкона. Добре, що їхні апартаменти були на першому поверсі. Все скінчилося нормально!

А нещодавно Камалія розмістила у соціальних мережах, як вона проводила час у гірськолижному курорті в Буковелі. На той час йшов невеликий сніг. Потрібно було Камалії спускатися на лижах трасою з гори.

Камалія на гірськолижному курорті в Буковелі

Як зізналася сама Камалі, їй було трохи боязно, але вона пересилила себе і поїхала донизу. Це незабутнє почуття коли ви мчитесь на лижах з гори, і вітер свище вам в обличчя. Як пройшов спуск Камалії на лижах, ви можете переглянути на відео нижче.

https://www.instagram.com/p/CZDqf2YBuyK/

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Тіна Кароль – українська наступниця Алли Пугачової

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею