Руслана Писанка повернеться на роботу навіть на милицях

Author name 10 February 2022 в 17:02

Поделитесь этой статьей

Руслана Писанка
Руслана Писанка

Руслана Писанка почувається нормально, але ходити не може. Зараз вона перебуває на витяжці та лікарі кажуть, що зможе починати ходити лише за три, чотири тижні.

Руслана Писанка, яка є українською телеведучою та актрисою, вперше з’явилася у мережі, після того, як потрапила до лікарні. Нещасний випадок стався з нею на концерті. Руслана Писанка впала просто на сцені.

На відео, яке потрапило до соціальних мереж, було видно як вона падає. Всі подумали, що вона зомліла, але виявилося, що Руслана Писанка була на високих підборах, підвернула ногу і впала. Після чого їй викликали “Швидку допомогу” та Руслану Писанку забрали до лікарні. Після того, як їй зробили діагностику, лікарі констатували, що має перелом ноги. Як розповіла сама Руслана Писанка, у неї спершу була сильна температура та стрибки тиску.

Руслана Писанка

Нині все стабілізувалося. Проте хоч Руслана Писанка почувається нормально, але ходити не може. Зараз вона перебуває на витяжці і лікарі кажуть, що зможе починати ходити лише за три, чотири тижні.

Але Руслана Писанка хоче повернутися на роботу, навіть якщо їй туди доведеться прийти на милицях. Як згадує Руслана Писанка, коли вона виконувала на сцені фінальний танець, то спочатку поїхало коліно і потім вся нога. Напевно, тоді вона не розминалася, а на сцені було холодно і тому так вийшло.

Потім Руслана Писанка після падіння почула хрускіт у нозі. Далі вона намагалася лежати нерухомо, щоби не травмувати ногу. Болю Руслана Писанка не відчувала. Руслана Писанка дякує всім за підтримку та теплі слова на її адресу, які вона отримує у соцмережах.

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей