Анастасія Приходько піддала критиці Тіну Кароль: “О, Тіна прокинулася! Перевзуєшся зараз ти”

Author name 11 Березня 2022 в 16:03

Поділитися статтею

Анастасія Приходько написала: "О, Тіна прокинулася!".
Анастасія Приходько написала: “О, Тіна прокинулася!”.

Анастасія Приходько сказала, що Тіні Кароль має бути соромно, адже вона раніше чомусь не критикувала українських артистів.

Ця війна, яку розв’язала Росія проти суверенної України, показала, хто є хто. Вона що під загарбниками горить земля. Весь світ став на бік України.

Нещодавно Тіна Кароль критикувала українських артистів-заробітчан. Співачка на своїй сторінці інстаграм жорстко покритикувала вітчизняних артистів, які виступали в Російській Федерації до війни.
Тіна Кароль нагадала, що у 2014 році українські артисти вирішували на який бік стати і як продовжувати свою діяльність і де виступати з концертами. Багато хто вирішив більше не їздити до Росії. Тіна Кароль лише зараз почала критикувати тих артистів шоубізнесу, які виступали з концертами у Росії.

Після того, як Тіна Кароль виступила з цією критикою, артистка Анастасія Приходько сказала, що Тіні Кароль має бути соромно, адже вона раніше чомусь не критикувала українських артистів. Анастасія Приходько написала: “О, Тіна прокинулася!”.

Анастасія Приходько сказала, що Тіні Кароль має бути соромно

Поки невідомо як відреагувала Тіна Кароль, проте можна з упевненістю констатувати, що зараз якраз той час, коли можна побачити кожну людину як під мікроскопом. Можна дізнатися, що людина є і яке в неї ставлення до своєї Батьківщини – України.

Бережіть своїх близьких та себе. Не піддавайтесь російській пропаганді. Вірте лише українським офіційним засобам масової інформації. Україна переможе!

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Тіна Кароль – українська наступниця Алли Пугачової

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею