(Відео) Дантес відверто зізнався, що хоче зробити його сестра, яка живе в Лісабоні: “Хочу змінити громадянство”

Author name 9 Травня 2022 в 11:05

Поділитися статтею

Дантес
Дантес

В українській телевізійній програмі “Життя відомих людей”, яка виходить на каналі “1+1”, Володимир Дантес поділився історією про свою сестру

Дівчина раніше жила і працювала в Росії, але вже давно переїхала до Європи, а точніше, до Лісабона. У Португалії вона добре склалася з бізнесом, вона є засновником власного бренду, займається предметами декору.

У 2021 році Володимир їздив відвідувати сестру до Лісабона, на своїй сторінці в соціальній мережі він опублікував спільний знімок. На фотографії видно, наскільки зовні схожі брат та сестра, що захопило багатьох шанувальників популярного музиканта.
Співак дуже задоволений сьогодні, що рідна людина не перебуває в Росії.

Після подій, що відбулися 24 лютого 2022 року, сестра Володимира Дантеса прийняла рішення поміняти громадянство на українське. Вона не бажає мати російський паспорт і якесь відношення до країни-агресора. Вона сказала, що з цим паспортом їй тяжко жити тепер.
Після вторгнення росії в Україну дівчина часто спілкувалася з братом телефоном. Як розповів музикант, вона дуже засмучувалася, плакала, але намагалася всіляко підтримати близьких.

Далі в інтерв’ю Володимир Дантес із задоволенням зазначив, що кілька його друзів залишили росію після 24 лютого 2022 року. Тепер вони відчувають вину, вибачаються, хоча чимало допомагають українцям за кордоном. Музикант підкреслив, що, найголовніше, його друзі не намагаються захистити ні самих себе, ні всіх інших росіян. Вони просто без зайвих слів та питань роблять справу – сказав Володимир Дантес.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею