Двійнята Пугачової та Галкіна святкують день народження: Ліза та Гаррі витягнулись й стали дорослими (ФОТО)

Author name 18 Вересня 2022 в 20:09

Поділитися статтею

Зіркові двійнята Максима Галкіна та Алли Пугачової сьогодні святкують свій день народження. Читайте в матеріалі про найцікавіші історії, пов’язані з Лізою та Гаррі Галкіними

Роман Алли Пугачової та Максима Галкіна викликає неоднозначні емоції з боку публіки. Так, поки одні шанувальники радіють за знамениту пару і бажають їм з кожним днем все більше і більше закохуватися одне в одного, інші сумніваються правильності цього шлюбу. Багатьох бентежить різниця у віці зірок – Алла Борисівна старша за свого молодого чоловіка на 27 років. Проте, хоч би що казали недоброзичливці під руку, Примадонна дуже щаслива поруч із відомим російським пародистом.

Ліза та Гарі Галкіни
Ліза та Гарі Галкіни

Ліза та Гаррі Галкіни з’явилися на світ з допомогою сурогатної матері. Коли Алла Пугачова заморозила свої яйцеклітини, про серйозні стосунки з Максимом говорити було зарано. На той момент вони тільки почали зустрічатися, а багато хто вважав Галкіна тимчасовим захопленням артистки. У гості до Примадонни приїхала сестра та розповіла історію про те, як її знайома змогла народити у віці старше 60 років завдяки замороженим яйцеклітинам. Тоді артистка зважилась на процедуру.

Цікаві факти про Лізу та Гаррі Галкіних

  • Офіційно Ліза та Гаррі народилися 18 вересня 2013 року. Першою на світ з’явилася дівчинка – брат, як належить справжньому джентльмену, пропустив сестричку вперед. Гаррі народився великим малюком.
  • За спостереженнями персоналу, після народження дітей Алла Пугачова не відходила від них. Цим вона показала всім лікарям, якою люблячою та доброю матір’ю є. Усі 10 днів, які малюки перебували у лікарні, Примадонна їх плекала, заколисувала та стежила за їхнім станом.
  • Максим Галкін якось розповів журналістам, що Гаррі досить вимогливий щодо батьків. За словами артиста, він дуже любить батьківську увагу. Крім того, за спостереженнями Галкіна, Ліза більше схожа на маму, а ось Гаррі – вилитий тато.
  • Алла Пугачова спостерігала народження своїх дітей. Поки у сурогатної матері зіркових діточок приймали пологи, Примадонна сиділа в сусідній палаті і спостерігала з вікна.
  • Алла Борисівна якось зізналася журналістам, що спершу їй здавалося, що в неї народилися не діти, а онуки. Однак, на думку співачки, це цілком натуральна реакція у її віці. Артистка швидко звикла до думки, що це її діти.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею