Стас П’єха облисів і відростив вуса: від колишньої краси не залишилося нічого. Як сьогодні виглядає співак

Author name 20 July 2020 в 19:07

Поделитесь этой статьей

Стас П'єха
Стас П’єха

Стас П’єха продемонстрував громадськості новий імідж — співак зважився на кардинальні зміни. Онука легендарної Едіти П’єхи порівняли зі співаком Олександром Розенбаумом.

Співак Стас П’єха завжди входив в рейтинги знатних серцеїдів. Багато дівчат вішали його плакати у себе вдома і мріяли познайомитися зі справжнім талановитим красенем. До того ж, з легендарної сім’ї, Стас — онук неповторної Едіти П’єхи.

Родичі співака могли допомогти відкрити йому будь-які двері в шоу-бізнес, але перші кроки у своїй творчій кар’єрі він намагався робити сам. Таким чином Стас потрапив на “Фабрику зірок 4”, де і народився його перший хіт “Одна звезда”. Тоді ж він і знайшов своїх перших фанаток, яких підкорив гарненькою зовнішністю.

П’єха на початку кар’єри вважав за краще носити довге волосся, так як вони, за словами самого виконавця, прикривали відстовбурчені вуха. Але пізніше все одно вирішив перейти на більш класичну для чоловіків коротку стрижку. Тоді зміна образу була не настільки радикальною, щоб її обговорювали фанати, але ось нові фотографії артиста по-справжньому шокували його шанувальниць.

Стас Пьеха в начале карьеры
Стас П’єха на початку кар’єри

39-річний Стас вирішив поголитися налисо і відростити вуса. Причин таких кардинальних змін співак не повідомив, свою публікацію він неоднозначно підписав: “На добраніч, Малята”.

Фото с Instagram Стаса Пьехи
Фото з Instagram Стаса П’єхи

Підписники П’єхи неоднозначно сприйняли нову зовнішність свого кумира, деякі навіть порівняли його з Олександром Розенбаумом:

  • “Постарів років на 200”;
  • “Не можна ж так лякати”;
  • “Ну прям Брюс Вілліс тільки наш”;
  • “Блін, я б злякалася, зустрівши вночі такого дядька”, — написали користувачі мережі.

До слова, деякі підписники припустили, що це фотошоп або Стаса могли покликати в кіно на цікаву роль. Сам же артист ніяк не відповів на ці коментарі, а залишив своїх фанатів в подиві і суперечках в питанні: “Йде йому чи ні такий образ”.

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей