Зірки, весільні фото яких не викликають захоплення

Author name 10 March 2020 в 07:03

Поділитися статтею

Селін Діон і Рене Анжеліл
Селін Діон і Рене Анжеліл

Багаті і знамениті готуються до такої події, як весілля, особливо ретельно, адже за цією подією будуть стежити не тільки гості, але й шанувальники, хейтери і ЗМІ. Проте не завжди все виходить так, як це планують.

Одним із найбільш пафосних весіль стало одруження  Селін Діон і Рене Анжеліла. Серед запрошених гостей – перші особи того часу. Однак після церемонії всі кинулися обговорювати не весілля, а плаття нареченої. Крім того, що шанувальники назвали її вибір безглуздим, так ще й ніхто не зрозумів, навіщо співачка загорнула букет в тканину.

 "" Леонід Агутін і Анжеліка Варум

Не оцінили фанати сукні й іншої артистки – Анжеліки Варум. Вона вийшла заміж за Леоніда Агутіна в липні 2000 року. Церемонія була в Росії, а пізніше банкет організували в Венеції. Весільне вбрання Анжеліки розкритикували з тієї причини, що в ньому у зірки було видно нижню білизну. До речі, костюм нареченого теж багатьом не припав до душі. І це не дивно, адже білий фрак на голе тіло більше підходить для концерту Валерія Леонтьєва.

 "" Анастасія Волочкова та Ігор Вдовін

Весілля балерини Анастасії Волочкової та бізнесмена Ігоря Вдовіна навряд чи можна назвати скромним. Саме про таку церемонії мріє більшість дівчаток в школі. На свято було витрачено величезну суму грошей, але це не принесло бажаного ефекту. Навіть гості помітили, що Анастасія трохи перестаралася з помпезністю. На всіх весільних фото вона виглядає так, ніби одягла усе найкраще відразу.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Салони краси, одяг і квартирне питання: яким бізнесом займаються зірки.

Нагадаємо, що Слава Камінська поділилася фото з мамою, на якому вони виглядають, як сестри.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

 

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею