Співачка Камалія раптом заговорила про онкологію: “Скоро зроблю заяву, поки не готова про це говорити”

Author name 29 Грудня 2020 в 13:12

Поділитися статтею

Камалія
Камалія

У новому випуску програми “Зірковий шлях ” на телеканалі “Україна ” мова йшла про новорічні плани і життя найбагатшої вітчизняної співачки.

Дружина пакистанського мільярдера Камалія запросила провідну до себе додому, щоб показати святкове оздоблення і вбрану ялинку.

Камалія з чоловіком Моххамад Захуром
Камалія з чоловіком Мохаммадом Захуром

До зйомок приєдналася вся родина Камалії – дочки-близнючки виконали на камеру кілька мелодій на фортепіано, а чоловік Мохаммад Захур був разом з дружиною на інтерв’ю. В ході бесіди виконавиця розповіла багато про події недавнього часу.

Камалія з дочками у новорічної ялинки
Камалія з дочками у новорічної ялинки

Самою темою гарячих суперечок для шанувальників творчості Камалії стала новина про хворобу знаменитості – вона і всі близькі перехворіли на коронавірус. Обидва чоловіки розповіли, що захворювання не пройшло зовсім легко, але тепер вони вже відновлюються, так що найстрашніше позаду. Діти перехворіли набагато простіше на щастя батьків. Але журналістка нагадала Камалії про ще один тривожний повідомленні у неї в профілі Фейсбуку – в кінці листопада співачка виставила пост з Національного інституту раку. Нехай сам текст був життєстверджуючим, все встигли захвилюватися про благополуччя зірки української естради.

Пост Камалії в Фейсбуці
Пост Камалії в Фейсбуці

Камалія підтвердила, що така небезпечна ситуація правда мала місце бути в її житті – але говорити повноцінно про неї вона поки не готова. Вона пообіцяла дати розлоге інтерв’ю після Нового року, адже перед святами їй хочеться зберігати найкраще настрій.

Камалія перед Новим роком
Камалія перед Новим роком

З усіх деталей, які вдалося зібрати з розповіді співачки, можна зрозуміти, що нічого її здоров’ю не загрожує і загроза вже залишилася позаду. Камалія натякнула, що можлива онкологія стосувалася жіночої сфери і закликала всіх жінок все залежно від віку відповідально підходити до свого здоров’я. Їй пощастило виявити проблему на ранній стадії, завдяки чому ситуація вирішилася благополучно.

Після цього розмова перейшла на більш оптимістичну тему – плани на Новий рік. Сім’я зізналася, що через складнощі з пандемією вони збираються провести всі канікули вдома. Але ця новина зовсім не засмучує їх, а радує – нарешті буде можливість зібратися і зустріти 2021 рік тільки вчотирьох, в найвужчому, але найдорожчому колі.

Ось повна версія інтерв’ю:

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею