Вдова Табакова Зудіна зізналася, що на Олега увагу звернула не відразу: була захоплена його сином

Author name 12 March 2021 в 10:03

Поделитесь этой статьей

Олег Табаков і Марина Зудіна
Олег Табаков і Марина Зудіна

Російська актриса Марина Зудіна, яка була останньою дружиною покійного Олега Табакова, зізналася, що йому далеко не відразу вдалося підкорити її серце.

Майбутнє подружжя познайомилося в ГІТІСі, де Марина проходила акторський курс Олега. Вони почали зустрічатися ще коли Зудіна була студенткою, навіть незважаючи на 30-річну різницю у віці.

Табаков на той момент був одружений на актрисі Людмилі Криловій, тому закохані цілих 10 років приховували свій роман. В результаті артист все ж пішов від дружини і незабаром після розлучення одружився на героїні нашої сьогоднішньої статті, з якою вони прожили 24 роки у шлюбі до самої смерті Олега.

Олег Табаков і Марина Зудіна
Олег Табаков і Марина Зудіна

У випуску програми “Доля людини”, присвяченому пам’яті Табакова, його вдова розповіла, що вважає їх зустріч долею, хоча чоловік сподобався їй зовсім не з першого погляду, як буває в казках:

“Знаєте, як дівчатка, які закохуються в артистів, я не була в нього закохана. Ось Антоном, до речі, Табаковим після фільму “Тимур і його команда” я була захоплена. Ще може якимись артистами, але Олегом Павловичем — ні. Але те, як він говорив… Мабуть, ця енергетика його передавалася навіть крізь інтерв’ю”.

Олег і Антон Табакова
Олег і Антон Табакови

Потім Марина згадала, що її батько ще в шістдесятих (а народилася вона у 1965-му) робив вирізки з газет з інтерв’ю Табакова, де той говорив про театр:

“Бачите, це все не випадково”.

Марина Зудіна в Долі людини
Марина Зудіна в Долі людини

У шлюбі у пари народилося двоє дітей — син Павло і дочка Марія, причому спочатку у Олега були сумніви щодо народження спільних спадкоємців, оскільки він переживав, що вже старий для цього.

Втім, після їх появи на світ усі занепокоєння як рукою зняло. Також у Табакова є діти від першої дружини — той самий син Антон і дочка Олександра.

Олег Табаков і Марина Зудіна з дітьми, зліва старший син Табакова Антон
Олег Табаков і Марина Зудіна з дітьми, зліва старший син Табакова від першого шлюбу Антон

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей