Колишня дружина Валерія Меладзе розповіла про аморальну поведінку солісток “ВІА Гри”: “Вели себе, як на полюванні”

Author name 9 Липня 2021 в 13:07

Поділитися статтею

Ірина Меладзе розповіла про неналежну поведінку солісток ВІА-Гри
Ірина Меладзе розповіла про неналежну поведінку солісток ВІА-Гри

Колишня дружина Валерія Меладзе Ірина прокоментувала скандал, який розгорівся навколо Костянтина Меладзе.

Ще кілька місяців тому в ефір вийшло інтерв’ю Ані Лорак, в якому вона зізналася, що свого часу відомий продюсер Костянтин Меладзе пропонував їй співпрацю в обмін на особисті відносини. Наближені до Меладзе люди звинуватили артистку в наклепі і запевнили, що такого ніколи не було. Думка публіки розділилося: хтось вважає, що Ані Лорак сказала правду, інші ж більше вірять продюсеру.

Ані Лорак і Костянтин Меладзе
Ані Лорак і Костянтин Меладзе

Свою думку висловила і колишня дружина Валерія Меладзе Ірина. Жінка дала інтерв’ю Борису Корчевнікову в студії програми “Доля людини”. Ірина Меладзе підтримала Ані Лорак. Вона заявила, що хоч це і є неприйнятним, але подібні пропозиції в шоу-бізнесі – це норма. Ірина зізнається, їй нічого не відомо про цей факт з життя Костянтина Меладзе. Чи робив таку пропозицію Костянтин Меладзе Ані Лорак, вона не знає.

Ірина Меладзе в студії програми Доля людини

Однак Ірина згадала інші цікаві моменти. Жінка зізналася, що була свідком того, як співачки з “ВІА Гри” домагаються продюсера.

“Дами вели себе, як на полюванні в джунглях. Йшла справжня війна без правил з танцями на кістках. Ніхто навіть не звертав уваги, на те, що у Кості є сім’я і діти “, – сказала Ірина.

Ірина згадала випадок, коли стала свідком того, як одна з солісток приставала до Костянтина Меладзе.

“Це було на початку” нульових “, йшла зйомка в Києві. На кіностудії йшла примірка. Там був Костя і ця дама. На очах у всіх вона приставала до Костянтина. Що найогидніше – я їй не заважала. Він відчував дуже сильне збентеження, а тільки дівицю не бентежило нічого “, – згадала Ірина.

Брати Меладзе кинули дружин заради співачок з ВІА Гри
Брати Меладзе кинули дружин заради співачок з ВІА Гри

Ірина Меладзе не стала називати імена цих артисток, які, не соромлячись приставали до продюсера. За словами жінки, ці співачки зараз заміжня і виховують дітей. Саме через це вона не хоче ворушити минуле.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею