Оля Полякова вперше розповіла, чому відмовляється переходити на державну мову: “Кому це потрібно?”

Author name 25 Липня 2022 в 14:07

Поділитися статтею

Нещодавно українська співачка Оля Полякова та її близька подруга телеведуча Маша Єфросиніна у своїй Ютуб-програмі “Дорослі дівчатка” заявили, що не переходитимуть з російської мови на українську.

За словами Полякової та Єфросініної, вони б хотіли перейти на державну мову, але у них не такий багатий словниковий запас і їм важко висловлювати свої емоції українською. Після такої заяви артистки отримали шквал критики від публіки. Глядачі вважають, що у зв’язку із ситуацією в країні, всі публічні люди просто зобов’язані перейти на державну мову і саме нею спілкуватися на телебаченні.

Оля Полякова
Оля Полякова розповіла, чому відмовляється переходити на державну мову

Нещодавно Оля Полякова дала інтерв’ю Вікторії Покатіловій та розповіла, що вона думає про критику публіки. Артистка вважає, що українці не повинні один одного хейтити через мову. Полякова впевнена, що це розколює націю зсередини і саме це потрібно ворогам України.

Так, ми всі переходимо на українську. Ви ж бачите, навіть ті, хто ніколи до цього не розмовляв українською, говорить… Але розколювати суспільство всередині… Треба подумати, кому це потрібно

, — прокоментувала Полякова.

Варто зазначити, що після початку війни Оля Полякова з дочками спочатку поїхали на західну Україну, а згодом у Францію.

Будучи за кордоном, артистка не сиділа на місці, а намагалася зробити все, щоб допомогти рідній країні. Полякова давала благодійні концерти у Європі та США, гроші з яких були відправлені на потреби України. Нещодавно Оля повернулася на Батьківщину.

Оля Полякова у патріотичній сукні заспівала за Україну
Оля Полякова на благодійному концерті

До речі, чоловік Олі Полякової Вадим весь цей час був в Україні у складі ТРО. Співачка зізнається, що дуже переживала за чоловіка, будучи за кордоном.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Тіна Кароль – українська наступниця Алли Пугачової

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею