Настя Каменських радикально змінила імідж, щоб привернути увагу вічно зайнятого Потапа

Author name 17 Грудня 2020 в 11:12

Поділитися статтею

Настя Каменських
Настя Каменських

Настя Каменських любить всякі перевтілення, але такою її ще не бачили – мила симпатична дівчинка з наївним поглядом, вся в білому.

Щодня співачка NK, яка для нас Настя Каменських, радує шанувальників не тільки своєю творчістю, а й фантастичними перетвореннями.

То вона на Маскарад вражає довгої своїх ніг в креативному міні-плаття і зі смішною гулькою на голові:

Настя Каменських на шоу Маскарад
Настя Каменських на шоу Маскарад

То кудлата, в африканських кучерях і розкішній сукні з паєток, вона приз отримує за кращу пісню року:

Настя Каменський виходить приз Музичної платформи
Настя Каменський отримує приз Музичної платформи

А в то в стилі жінки-вамп забирає премію від “Зіркового шляху” в номінації Міжнародний Хіт Року, яким стала пісня AHUEVO:

Настя Каменських зі своїм черговим призом
Настя Каменських зі своїм черговим призом

А сьогодні, 17 грудня, вона вразила шанувальників черговим перетворенням – відразу і не впізнати! В образі милої наївною дівчинки в аморфному білому світері і брюках вона малює пальцями сердечка і посилає повітряні поцілунки (відео в кінці статті).

Змінила Настя і зачіску – вже немає пишних кучерів і суворого закрученого хвоста, а модна стрижка класичне каре і смішна чубчик. Доповнює образ вдало підібраний мейк-ап – брови здивовано підняті, а очі широко розкриті і акцентовані тільки зверху.

Новий образ Насті Каменських
Новий образ Насті Каменських

В такому милому вигляді Настя запросила всіх до свого чату на Тік-ток для живого спілкування в режимі онлайн:

 ""

Співачка зараз активно розвиває не тільки сольну кар’єру, а й соціальні мережі. На її сторінку в Інстаграмі підписано вже більше 5,3 млн користувачів. А це не тільки додаткова аудиторія слухачів, а й непоганий дохід, який обчислюється десятками тисяч доларів (якщо не більше) в місяць.

Що примітно, Настя не зловживає рекламою в своїх стрічках, як багато вітчизняних зірок. Співачка більше звертає увагу на те, що цікаво читачам, часто спілкується в онлайн режимі.

Шанувальникам такий підхід дуже подобається, як і відкритість артистки, її дружелюбність і нескінченний оптимізм – це і є секрет успіху.

 

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Тіна Кароль – українська наступниця Алли Пугачової

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею