Переможниця “Танців з зірками” Санта Дімопулос пішла у відрив і спробувала екстремальну розвага

Author name 30 January 2021 в 23:01

Поділитися статтею

Санта Дімопулос
Санта Дімопулос

Зараз українська співачка і танцівниця Санта Дімопулос разом зі своєю сім’єю відправилася в Дубай підкорювати нові вершини, причому, в прямому сенсі цього слова.

Гаряча і засмагла Санта зважилася на відчайдушний крок – стрибнути з парашутом. Для цього вона скористалася послугами місцевих організаторів зі стрибків. Вид був просто неймовірний, і під час стрибка вона ще й фото встигла зробити.

Санта Дімопулос в Дубаї стрибнула з парашутом

Народна улюблениця вже поділилася ефектними кадрами з багатотисячною аудиторією передплатників на особистій сторінці в інстаграме. Вона показала, як летіла разом з інструктором над надзвичайно красивим видом сучасного міста і Перської затоки.

Судячи з фото, Санті Дімопулос все ж трохи страшно, проте вона вміло долає ці емоції, так як хоче на фото здаватися непохитною.

Нагадаємо, Санта Дімопулос – екс-учасниця популярного жіночого колективу “Віа Гра “. Вона прославилася завдяки і участі в групі, і сольним виступом, а недавнім сильним ривком в шоу бізнес була участь в найпопулярнішому танцювальному проекті країни “Танці з зірками “.

Сама по собі Санта Дімопулос досить самовпевнена, рішуча, не боїться здатися смішний

Санта Дімопулос
Санта Дімопулос

Саме впевненість і допомогла їй здобути перемогу. Однак в ім’я своєї суперниці Дімопулос відмовилася від переможного кубка і передала його Юлії Санін. Саніна також відмовилася від кубка і його розіграли на аукціоні, щоб передати гроші на благодійність.

Такого вчинку Санти Дімопулос не зрозуміли ні глядачі, ні Юлія Саніна, ні творці проекту.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею