Дружина Євгена Кошового з “Кварталу 95 ” вперше відкрито розповіла про вбивство батька: “Час не лікує “

Author name 7 Лютого 2021 в 21:02

Поділитися статтею

Ксенія Кошова і її чоловік Євген Кошовий
Ксенія Кошова і її чоловік Євген Кошовий

Ксенія Кошова – дружина того самого “лисого з кварталу ” Євгена, який весь час залишався одним з головних особистостей проекту і дружив із Зеленським.

Про родину Кошового, на подив, мало що відомо. Навіть незважаючи на те, що він досить відома людина. Нещодавно його дружина Ксенія на одному YouTube-каналі дала велике інтерв’ю, де розповіла про своє важке дитинство і про вбивство батька.

Папи Ксенії Кошовий розірвано на дев’яностих – це було вбивство

Як розповідає сама дружина коміка, вона і її сім’я родом з Ялти. Мама дівчини була фармацевтом, а батько – годинниковим майстром. Однак у тата крім основної роботи було захоплення, через якого результат життя був летальним.

За словами Ксенії Кошовий, її батько професійно грав в покер і добре на цьому заробляв

Ксенія Кошова з чоловіком
Ксенія Кошова з чоловіком

Мати Ксенії про це знала, проте не забороняла, адже в ті часи прибуток була досить хорошою – це те, що допомагало триматися сім’ї на плаву.

“У 80-90-ті роки він був, так скажемо, шулер всесоюзного масштабу. І він грав і з Суркісом, і з усіма, ну, тобто в покер, в карти “, – розповідає Ксенія.

Вона уточнює, що її батько “здійснював ” великі справи. Виручка від цих ігор допомогла навіть відкрити своє казино в Ялті.

Коли Ксенії було 15 років, її батька вбили бандити, які хотіли забрати ігровий бізнес

“Ну, все було б нічого, якби не настали прекрасні 90-е і чуваки, які, ну просто … Ну, захотіли ” віджати “. Там було все, там і погрожували, і мною погрожували, і мамою погрожували … “, – розповідає Ксенія.

Ксенія Кошова
Ксенія Кошова

У тодішній міліції Ксенії і її мамі розповіли, що людина, причетна до вбивства батька – дуже впливовий. Тому немає сенсу вступати в якісь розборки.

“Час не лікує “, – підсумувала нинішня дружина Євгена Кошового.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею