Олена Шоптенко готується до літа: шанувальники посміхаються від її нових фото

Author name 7 Березня 2021 в 13:03

Поділитися статтею

Олена Шоптенко
Олена Шоптенко

Своєю чергою Олена запитала своїх шанувальників яким чином вони готуються до літа, щоб була відмінна фігура?

Більшість представників шоу-бізнесу стежать за своєю фізичною формою і не допускають набору зайвих кілограмів. Для цього є спортзали і дієта. І звичайно необхідно будинку приділяти увагу своїй фігурі.

Олена Шоптенко, яка була учасницею шоу “Танці з зірками”
розмістила на своїй сторінці в Інстаграм як вона готуватися до літа. Ці милі фотографії здивували і порадували її шанувальників.

“На цьому місці, напевно, повинні були бути мої топ-5 вправ для преса, попи, рук і чогось ще, але будуть просто красиві фото.”

Однак напевно сьогодні вона тільки позасмагати, лежачи на килимку, з посмішкою розповіла Олена Шоптенко. У свою чергу вона запитала своїх шанувальників яким чином вони готуються до літа, щоб була відмінна фігура?
Хоча вона все-таки трохи позаймалася, щоб привести в форму прес і сідниці.

На фотографії видно як Альона розставила широко ноги і опустила ліву руку на підлогу, біля внутрішньої сторони стопи лівої ноги, іншу піднявши вгору і погляд спрямувала на великий палець правої рукі.Ето фізупражненія корисно для розтяжки і преса, а також стимулює внутрішні органи. Їх застосовують також йоги.

Ці фотографії красиві – констатують шанувальники Олени. Справа в тому, що у неї стало багато шанувальників після того як вона взяла участь в шоу. Тому після того як Олена розмістила свої фотографії підготовки фігури до літа – посипалися їх коментарі.

Вони сказали, що при такій фігурі у її ніг буде вся Європа. Звичайно потрібно підтримувати себе у формі, але Альона і так приваблива.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею