Вся правда про розлучення Шоптенко і Дікусара: чому танцівниця вже через пару місяців вийшла заміж за іншого

Author name 6 April 2021 в 14:04

Поділитися статтею

Олена Шоптенко та Дмитро Дікусар: весільне фото
Олена Шоптенко та Дмитро Дікусар: весільне фото

Дмитро Дікусар та Олена Шоптенко були найкрасивішою танцювальною парою України. Однак їх шлюб тривав недовго.

У 2013 році Дмитро Дікусар та Олена Шоптенко стали чоловіком і дружиною і навіть повінчалися в церкві. Адже так палко любили один одного. Вони були не тільки подружжям, а й партнерами на сцені. Разом зірки працювали в Грузії. Разом літали на навчання в Нью-Йорк. Однак їх шлюб тривав не довго. Вже через 3 роки пара несподівано для всіх заявила про розлучення. Що ж стало причиною розлучення танцюристів?

Дмитро Дікусар та Олена Шоптенко
Дмитро Дікусар та Олена Шоптенко

Олена і Дмитро дали не одне інтерв’ю, в якому пояснювали, чому вони розлучилися. Однак їх пояснення були дуже банальними. Шоптенко заявляла, що вони просто різні люди і не працювали над відносинами. Дмитро говорив схожими фразами, але одного разу зізнався, що вважає Олену любов’ю всього свого життя і він дуже важко переживав розставання.

“Ці відносини, як сірник, горіли-горіли і догоріли. На той момент, коли ми розлучилися, для мене це було, як втратити руку, половину мене. Я цей період дуже емоційно переживав, через біль, страждання “, – зізнався Дмитро Дікусар в одному з інтерв’ю.

А ось Шоптенко недовго переживала розлучення. Вже через півроку стало відомо, що танцівниця таємно вийшла заміж за підприємця Олексія Іванова. Можливо, саме інший чоловік став причиною розставання з Дікусаром. У 2018 році Олена стала мамою – народила сина від нинішнього чоловіка.

Олена Шоптенко з нинішнім чоловіком і сином
Олена Шоптенко з нинішнім чоловіком і сином

Дмитро Дікусар після розлучення з Шоптенко досі перебуває в статусі “вільний “. Весь свій час він присвячує роботі.

Варто відзначити, що навіть після розлучення Шоптенко і Дікусар зберегли дружні відносини і продовжили разом працювати.

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею