Колишня дружина Павла Прилучного Агата Муценіеце піде по стопах Пугачової і заморозить яйцеклітини

Author name 28 Квітня 2021 в 15:04

Поділитися статтею

Агата Муценієце
Агата Муценієце

Блогер, актриса і телезірка Агата Муценіеце в недавньому інтерв’ю поділилася, що ще планує народити після сорока. Зараз у неї вже є двоє дітей.

Це восьмирічний Тимофій і п’ятирічна Мія, які були народжені у шлюбі з єдиним чоловіком Агати – Павлом Прилучним. До слова, з Павлом вони розлучилися вже близько року тому, і за цей час обом екс-партнерам приписували безліч романів. Але жоден так офіційно і не підтвердили.

Агата Муценіеце прокоментувала нову пасію екс-дружина
Агата Муценіеце прокоментувала нову пасію екс-дружина

Тепер, судячи з усього, Агата розуміє, що може зустріти чоловіка всього свого життя і набагато пізніше, тому дивиться на свої перспективи мати потім дітей. Зараз їй 32 роки, і вона вирішила піти по стопах Алли Борисівни Пугачової – заморозити яйцеклітину.

Дівчина не виключає, що років в 45 вона захоче третю дитину, і тому повинна бути впевненою, що у неї все вийде. Зі своїми співрозмовницями – експертом з екстракорпорального запліднення і мамами – вона пожартувала, що її майбутній чоловік зараз міг ще не народитися. Дівчата навіть порівняли цього фантазійного чоловіка з Максимом Галкіним.

Агата Муценіеце і Павло Прилучний
Агата Муценіеце і Павло Прилучний

Відомо, що дана процедура обійдеться приблизно в 150-170 тисяч рублів, оплачується також зберігання біоматеріалу – 12 тисяч рублів на рік.

“Я точно вирішила, що мені дуже подобається ця думка. Мені цікаво заморозити яйцеклітини, поки я ще у віці нормальному. Просто про всяк випадок. Раптом знадобляться! Раптом у 45 років я захочу народити, а вже не зможу “,

– розповіла Агата в своєму Ютуб-блозі.

До слова, в сучасному світі цей інструмент досить популярний. Так, завдяки можливості заморозити яйцеклітину Пугачова народила своїх чарівних двійнят Лізу і Гаррі.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Тіна Кароль – українська наступниця Алли Пугачової

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею