Поки ще незаконний: бойфренд екс-холостячки Ксенії Мішиної вперше заговорив про весілля

Author name 31 May 2021 в 23:05

Поделитесь этой статьей

Олександр Еллерт прокоментував весілля з Ксенією
Олександр Еллерт прокоментував весілля з Ксенією

Олександр Еллерт і Ксенія Мішина – пара, яка є найбільш обговорюваною в країні на сьогоднішній день.

Це безпосередньо пов’язано і з публічністю кожного з партнерів, і з тим, що їх звів проект “Холостячка “. Восени минулого року Еллерт зробив Ксенії пропозицію, проте весілля не було досі. Він одного разу обмовився, що планує провести церемонію одруження в 2021 році навесні, влітку або на самому початку осені, коли на вулиці буде ще тепло.

Поки до конкретних дій Олександр Еллерт не перейшов – тільки образно міркує

“Днями вів кайфово захід весільного світу і ось що дізнався: є декор для весіль вартістю як квартира на Осокорках, але є декор вартістю як флігель в ” Чопі “; виявляється сир це не закуска, але я почув тільки цю фразу, тому не впевнений, що я прав; якщо ваша машина схожа на Aston Martin, то можна катати молодих по суботах … 500 $ + заправлять; якщо весільну сукню підходить і нареченому, то на нього знижка і дивний погляд слідом. У наступному році вести не буду, буду з Ксю ходити і вибирати. Так, до речі, питання “Коли весілля? ” я чув частіше, ніж сомельє “А можна мені беленького ще? “. Що ж! Давайте подивимося дати на 2022 … які там цікаві … що астрологи кажуть … пропонуйте ведінг дату?! “,

– написав сценарист.

Що ж, судячи з усього, одруження актриси і сценариста переноситься на наступний день. Наразі причини цих обставин невідомі, але публіка з цікавістю спостерігає за тим, як розгортається їх історія кохання.

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей