Остапчук розповів, як змінилися з дружиною Христиною відносини за перший рік шлюбу

Author name 17 Жовтня 2021 в 13:10

Поділитися статтею

Остапчук та Горняк
Остапчук та Горняк

Нещодавно шоумен і телеведучий Володимир Остапчук відзначив день народження своєї другої дружини Христини. Їй виповнилося 35 років.

Вечірка була гучна і колоритна. Сама Христина розповіла, що попросила чоловіка зробити щось класне, незвичайне, щоб усім було весело і смішно. Ну, Володимир, скориставшись своїм почуттям гумору, організував вечірку в циганському стилі. Христина зазначила, що танцювала так, що здавалося, ніби в ній тече циганська кров.

Зараз Володимир Остапчук розповів, як у них з Христиною йдуть відносини через час після весілля

Вечірку до Дня народження Христини організовував її чоловік Володимир Остапчук
Вечірку до Дня народження Христини організовував її чоловік Володимир Остапчук

Телеведучий програми “Маска ” і “Співають всі ” зізнався, що за рік в шлюбі вони обидва з дружиною дуже змінилися і багато чому навчилися.

Це допомагає вирішувати конфлікти, яких трапляється чимало, адже і Володимир, і Христина – дуже сильні особистості. Шоумен зазначає, що коли вони лаються, під час сварок буквально іскри летять.

“Ми обидва – темпераментні люди. Чесно кажучи, живемо в такому режимі, що навіть якби хотів посваритися, але просто сил немає – приходжу і лягаю. Кажу: ” Зай, ти хочеш мені щось висловити? Вислови. Я собі спокійно і тихенько полежу “,

– поділився телеведучий.

Остапчук зазначає, що навіть через час його почуття до дружини не стають слабшими, і не губляться в суєті кожного дня. Вони з Христиною вміють і працювати, і спільно відпочивати, і раптово можуть кудись полетіти, щоб змінити обстановку.

Дружина Остапчука оголилася перед фотокамерою - дуже ефектно
дружина Остапчука

Звичайно, зараз у пари немає дітей, тому можна насолоджуватися романтикою і вільним часом. Однак поповнення вони все таки планують, але не розповідають коли саме.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею