Моргенштерну реально світить в’язниця.

Author name 28 October 2021 в 22:10

Поделитесь этой статьей

Моргенштерн

Російський скандальний репер Алішер Моргенштерн потрапив до чергового скандалу після інтерв’ю для Ксенії Собчак.

Слідчий комітет РФ знайшов ознаки “можливого поширення неповажних до суспільства відомостей про дні військової слави та образу пам’яті захисників Вітчизни або приниження честі та гідності ветеранів”.

Йдеться про слова Алішера в інтерв’ю Ксенії Собчак у блоці, де вони обговорювали День Перемоги.

Моргенштерн
Моргенштерн

Зокрема, молодий реп-виконавець відверто заявив, що він не розуміє та не підтримує такого пафосного ставлення до подій, які давно стали історією.

Собчак, розуміючи, що саме її провокаційні питання могли стати причиною розбрату, заявила, що Алішер Валієв (справжнє прізвище Моргенштерна) просто представник нового покоління, тому він не жив за часів війни, і, відповідно, не може здорово оцінити подвиги радянських героїв того часу .

Незважаючи на це, слідчий комітет уже зацікавився Моргенштерном як особистістю та відкрив кримінальне провадження. Цікаво, що його можуть засудити до п’яти років колонії — саме таке покарання за найсуворішою санкцією статті.

Сам Моргенштерн, схоже, ніяк не засмучений, адже любить потрапляти у скандали. Так, нещодавно він потрапив у скандал із Службою безпеки України через те, що його творчість заборонили на території України. Потім він звернувся до суду, щоб поновити свої права.

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей