Юлія Висоцька розповіла про свою шкідливу звичку – як бореться

Author name 29 October 2021 в 15:10

Поделитесь этой статьей

Артистка та телеведуча, дружина Андрія Кончаловського Юлія Висоцька вперше розповіла про особисте.

Як багато хто міг подумати, у Юлії Висоцької може бути нездорова пристрасть до смачної їжі, адже вона — кулінар, і навколо завжди багато пригощань. Але дивлячись на ідеальну фігуру російської знаменитості, з упевненістю можна сказати, що вона добре харчується і не переїдає.

Шкідлива звичка дружини Андрія Кончаловського – це кава.

Якщо у їжі Висоцька може сказати собі “ні”, то кава — це її пристрасть. І коли жінка помітила, що страждає від кавової залежності, вирішила всіма силами її позбутися. Відмовитися від філіжанки кави виявилося не так просто, як багато хто собі думає.

Напередодні локдауна Юлія Висоцька зібрала всю свою волю в кулак і відмовилася від кави

Юлія Висоцька
Юлія Висоцька

Про це сама Юлія Висоцька заявила у соціальній мережі Інстаграм, зазначивши, що вже чотири дні без кави. Намагається замінити його чаєм, проте все одно є відчуття незаповненої порожнечі та усвідомлення того, що зірка у чомусь себе обмежує.

“Чай я теж люблю, і зелений, і чорний, і трав’яний. От тільки з Іван-чаєм ніяк не складається, ну сіно і все”, – констатує дружина кінорежисера Андрія Кончаловського Юлія Висоцька.

Юлія Висоцька зазначила, що щоб якось покрити необхідність пити каву, намагатиметься зайняти себе чимось іншим. Зірка натякнула, що планує дивитися фільми, щоб зайняти чимось свого часу на період суворих карантинних обмежень.

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей