Разом недарма: психолог розкрив секрет шлюбу Пугачової та Галкіна

Author name 12 November 2021 в 17:11

Поділитися статтею

Довгий час стосунки Алли Пугачової та Максима Галкіна називали та вважали нездоровими. Публіці було важко зрозуміти, як між артистами з такою величезною різницею у віці стався роман.

Проте, зараз усі з радістю дивляться на багаторічну щасливу спілку співачки, яка розміняла восьмий десяток, та молодого шоумена, якому ледве виповнилося 45 років.

Шлюб 72-річної Алли Пугачової та 45-річного Максима Галкіна багато хто вважає фіктивним

Галкін та Пугачова
Галкін та Пугачова

Тим не менш, ті, хто підписано на їх Інста-профілі, знають, що подружня пара завжди виявляє свою щирість. Та й після народження чарівних двійнят уже ніхто не скаже, що Максим зі своєю дружиною тільки заради грошей.

Пародист і співачка так люблять своїх спадкоємців, і так багато часу, сил і грошей у них інвестують, що назвати родину нещасливою просто не повертається мова. З Пугачової та Галкіна беруть багато прикладів.

Проте не все в цьому союзі так гладко. І з боку непрофесійним оком важко розглянути реальну причину їхнього сімейного життя.

Психолог Андрій Зберовський у розмові з порталом Day.ru розкрив секрет сімейного щастя Примадонни та її чоловіка. Виявилося, що воно криється далеко не в грошах.

“Ну я, чесно кажучи, переконаний, що в цій парі таки є емоції, почуття. До утворення стосунків з Максимом вона була успішною, самодостатньою дівчиною. Вона могла дозволити собі такого чоловіка, який дав би їй тепло, почуття, емоції. , спілкування, яке їй хотілося отримати”,

– Коментує психолог.

Чоловік упевнений, що Максим розвинений не по роках. І за його юності, і здавалося б, ще незрілості, саме Алла Борисівна помітила в ньому насіння рішучості, твердості. Тому п’ятий шлюб зірки радянського союзу виявився найпродуктивнішим і найщасливішим.

Психолог запевняє, що у Галкіна та Пугачової вдома те, що тримає їхній корабель сім’ї на плаву — психологічна гармонія та емоційна ідилія.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею