Скільки заробляє найдорожчий артист України Олег Вінник

Author name 17 November 2021 в 13:11

Поделитесь этой статьей

Винник — один із найзатребуваніших артистів сучасності. Незважаючи на те, що його концерти часто організовують у містах за рахунок місцевих підприємців чи політиків безкоштовно, квитки на “короля вовчиць” розкуповують миттєво.

Саме завдяки величезній кількості концертів і тому факту, що Олег Анатолійович виступає не лише у великих містах, а й у маленьких, 2020 року Олег Винник став найдорожчим артистом України.

Минулого року Вінник відіграв 50 концертів, які відвідали 200 тисяч глядачів. Середня вартість квитків коливалася близько $28-35. Отже, виручка артиста за 2019 рік могла становити від п’яти з половиною до семи мільйонів доларів.

Олег Винник та Таюне
Олег Винник та Таюне

Звичайно, це лише ймовірний дохід артиста, який ґрунтується на приблизних підрахунках преси, проте не виключаємо, що насправді цінник, який приходить музикантові на карту, значно вищий.

Втім, прибуток Олег Винник отримує ще й за заходи, де виступає як запрошений гість чи телеведучий. Також йому нараховується відсоток прокату тих фільмів, де Винник або особисто взяв участь, або написав саундтрек. Наприклад, в Україні став популярним фільм “Божевільне весілля”, де поп-співак і знявся особисто, і написав для нього саундтрек.

Ще одне джерело доходу Олега Винника – весілля та корпоративи. Приватні замовники готові часом віддати нечувані гроші лише за те, щоб артист з’явився на їхньому заході. А в період карантину та заборони проводити концерти, зірки готові братися за будь-яку роботу, аби лише заробити копійчину. Хоча копієчка — це досить умовне формулювання, адже насправді там далеко не копійка.

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей