“Наша родина переживає непрості часи”: Катерина Репяхова назвала можливу причину розлучення з Павликом

Author name 19 December 2021 в 15:12

Поделитесь этой статьей

Катерина Репяхова розповіла про те, що між нею та її чоловіком Віктором Павліком сталася сварка.

Пара, яка раніше здавалася ідеальною, зараз переживає непрості часи. Про це сама Катя Репяхова розповіла своїм фолловерам.

Про сварку з чоловіком Катерина розповіла в Інстаграм-каналі напередодні, виклала фото у сльозах та уточнила, що не знає — чи будуть вони після цього разом. Припущення фанатів різні, проте сама Катя як першоджерело не розповіла, на якому саме грунті вони посварилися.

Катерина Репяхова та Віктор Павлік на межі розлучення?

Фактично, так. Цей висновок можна зробити з її фрази про те, що вона нібито не впевнена, чи будуть вони далі разом. І це після того, як улітку цього року Катерина подарувала Вікторові Франковічу сина.

Катя заявила, що не збирається приховувати “реальну картину”, тому й розповіла про сварку. Мовляв, останнім часом стосунки з чоловіком особливо напружені і як буде далі — вона не знає.

“Наша сім’я переживає непрості часи”, – підсумувала Катерина. Також дружина та концертний директор Віктора Павлика дала зрозуміти – не зупиняється жити, адже викладає різні публікації, рекламу, інформаційний контент у своєму блозі.

Віктор Павлік за цим фактом коментарів поки що не давав.

Також не коментувала цю заяву екс-дружина Павліка Лариса Созаєва. Але цілком імовірно, сварки між подружжям виникли на ґрунті скандалу з Созаєвою.

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей