“Умовляю на четвертого”: Горбунов готує Осадчу до чергового поповнення в сім’ї

Author name 28 Грудня 2021 в 19:12

Поділитися статтею

У 2021 році Катерина Осадча та Юрій Горбунов стали батьками. Осадча народила другого сина для Юрія. Це її третя дитина, тому що від першого шлюбу є старший син Ілля.

Над Катериною жартують, мовляв, народила собі справжню футбольну команду. Проте тепер треба йти за дівчинкою, вважають шанувальники. Особливо нове фото породило безліч обговорень із цього приводу в Інстаграм-профілі.

Телеведучий проектів “Голос країни” та “Танці з зірками” Юрій Горбунов 27 грудня у своєму Instagram-акаунті розмістив знімок, на якому зображений разом із дружиною.

Підпис був дуже неоднозначний.

“Умовляю! Як думаєте – вийде?” – написав колега Тіни Кароль та головний телеведучий каналу 1+1.

Шанувальники у коментарях почали припускати, що Юрій Горбунов вирішив умовити свою дружину на дочку. Адже, коли у чоловіка з’являється дочка, він стає м’якшим, життєрадіснішим, чуттєвішим.

Ось які коментарі пишуть під фотографією фоловери:

  • Судячи з погляду, так, на дівчинку вмовляє!
  • Дівчинку, дівчинку! Ми всією країною тримаємо кулачки за вас, дівчинко!
  • Правильніше – умовляю на четвертого
  • Бажаємо дівчинку вам

Зазначимо, що після народження третього сина Данила Катерина Осадча лише ненадовго випала зі свого звичного робочого графіка. Вже менше ніж через місяць її помітили на зйомках деяких епізодів “Світського життя”. Зараз вона взагалі у відрядження їздить. З ким саме вона залишає свою дитину – не зізналася. Проте це Юрій Горбунов, або батьки.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею