Віра Брежнєва повертається до України “на постійку”? Участь у шоу “Маска” та нерухомість у Києві

Author name 11 Січня 2022 в 18:01

Поділитися статтею

Українська співачка Віра Брежнєва здивувала всіх. Вона взяла участь в українському проекті “Маска” на телеканалі “Україна”.

Суть проекту полягає в тому, що імениті артисти з різних сфер одягають громіздкі костюми і виступають у них — співають, а заздалегідь пісні професійно відпрацьовують так, щоб голосом було неможливо дізнатися хто ж це. Завдання Маски – не видати себе. Завдання зіркових детективів – розгадати всіх персонажів. Другий сезон закінчився на Новий рік. Фінальний випуск шокував усіх – в українському шоу взяла участь російська артистка Віра Брежнєва. В цілому, у неї українське коріння, Але через те, що вона довгий час живе і працює в Росії, її вже давно приписали до артистів РФ.

Віра Брежнєва
Віра Брежнєва

У фіналі українського шоу “Маска” розсекретили VIP-персонажу Винову Кралю, якою виявилася співачка та екс-учасниця “ВІА Гри” Віра Брежнєва. Винова Краля з моменту своєї появи на сцені “Маски” заплутала зіркових детективів не лише підказками, а й зовнішнім виглядом. А найбільше шокуючим було її виконання відомого хіта Вітаса.

Оля Полякова побачила у Винній Кралі худорлявого чоловіка. За її словами, під маскою могли бути MELOVIN, Дмитро Гордон, Артем Пивоваров або травести-діва Монро.

Але все виявилося дуже несподіваним – то була Віра Брежнєва!

Яким чином Вірі вдалося так заплутати зіркових детективів другого сезону “Маски”? Співачка зізналася за лаштунками фіналу, що їй довелося попрацювати не лише над своїм вокалом, а й рухами.

Пересуватися сценою в костюмі Винної Кралі співачці було складно. По-перше, через взуття на високій платформі, по-друге, через маску, яка дуже щільно сиділа на обличчі.

Поява Віри Брежнєвої у проекті була справжнім шоком для глядачів. Ще б. Віру, звісно, в Україні люблять, проте ставлення до неї дуже спірне. За великим рахунком, через те, що вона живе в Росії, а ще через те, що на одному зі своїх інтерв’ю співачка заявила, не вважає себе українською співачкою.

Мабуть, в Україні взяли до уваги те, що Віра ображається на відсутність запрошень, і вирішили її покликати до проекту Маска.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею