64-річна мама Дана Балана здивувала в напівпрозорому міні з блискітками: “Таке надягають на особливі випадки”

Author name 31 July 2022 в 19:07

Поділитися статтею

Людмила Балан – мама Дана Балана, успішна артистка у своїй країні, ведуча свят, співачка. Вона у свої 64 роки виглядає чудово: енергійна та красива жінка.

Дан Балан – молдавський музикант, композитор, продюсер та бізнесмен. В Україні його знають як співака, суддю “Голосу країни” та коханого Тіни Кароль. Останнє звичайно жодного разу не підтвердилося, але вже багато років мусолиться пресою. Особисте життя співака знаходиться під суворим секретом. Вже довгий час співак неодружений. У пресі говорили про його минулі романи та про одруження з моделлю Еллою Крупеніною. Подейкують, у них є син Алан. Але сам співак не коментує ці розмови.

Тетяна Балан – мама Дана Балана
Людмила Балан – мама Дана Балана

Мало хто знає, що мати Дана Балана теж займається шоу-бізнесом. Щоправда відома вона більше молдавській аудиторії. Людмила Балан не лише співає, а й веде різноманітні заходи. Вона у свої 64 роки виглядає дуже добре: струнка фігура, довге біляве волосся, яскраве вбрання. Людмила Балан часто публікує фото, пов’язані із її роботою. Там вона завжди виглядає яскраво, стильно та надзвичайно молодо. Остання історія в Інстаграм, мабуть, теж була з якоїсь вечірки.

Людмила Балан выступает на празднике
Людмила Балан выступает на празднике

Там вона розважає гостей піснями, одягнена у коротку білу сукню. Воно виблискує блискітками та паєтками, здається напівпрозорим. Якщо подивитися стрічку Людмили, можна знайти багато прикладів її святкових шат. А на фото біля басейну Людмила Балан зовсім виглядає, як дівчинка: жовтий відкритий купальник їй дуже личить. Коментатори завалюють компліментами:

  • Красива сім’я у вас.
  • Яка красива та життєрадісна.
  • Вітаю вас, прекрасну, чарівну маму і жінку з таким прекрасним, геніальним синочком…Людмилушка, мила, всі ваші найкращі якості ,ваша величезна, тепла душа, людяність, краса і мудрість перейшли до Дану…я бажаю вам величезного здоров’я, щастя, творчих успіхів, радості, натхнення, любові … Запалюйте, радуйте нас своїм оптимізмом і любов’ю до життя … Ми вас дуже любимо! Зі святом!!!

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею