Анатолій Анатоліч осоромив Дантеса під спільним відео з Кацуріною: “Ти там хоч у трусах?” (ВІДЕО)

Author name 7 Серпня 2022 в 20:08

Поділитися статтею

Володимир Дантес давно підозрюється у романі зі своєю подругою Дашею Кацуріною. Незабаром після новини про розлучення Дантеса та Дорофєєвої шанувальники із завмираючим серцем чекають зізнання про роман.

Володимир Дантес та Надя Дорофєєва оголосили про свій розрив невдовзі після початку повномасштабної війни. За їхніми словами, вони вже давно не живуть разом і приховувати розлучення більше не було сенсу. Вони рідко з’являлися вдвох, публіка зауважила, що у сторіс Наді не показується Вова. Як виявилося, Надя Дорофєєва закрутила роман із колись другом родини Михайлом Кацуріним.

Володимир Дантес І Даша Кацуріна підігрівають чутки про роман
Володимир Дантес та Даша Кацуріна підігрівають чутки про роман

Вони довго дружили сім’ями, разом відпочивали. Михайло Кацурін був одружений з Дашею Кацуріною. Шанувальники жартують, дивлячись на часті зустрічі Вови та Даші, що вони хочуть помститися своїм колишнім і теж закрутили роман. Так це чи ні, поки що невідомо, але Дантес та Кацуріна проводять багато часу разом. Нещодавно на своїй сторінці в Інстаграм Вова Дантес продемонстрував спільне відео із Дашею Кацуріною. Початок був інтригуючим:

Ми довго думали і нарешті вирішили зізнатися, ми маємо про це сказати. Ви могли про це здогадуватись і часто говорити між собою.

Далі друзі розповідають про те, що в наш непростий час, під час війни в Україні необхідно піклуватися про всіх, хто цього потребує.

Врятуйте тварин від війни. Ми дуже вас просимо, не забувайте про тварин, не залишайте їх самих, допомагайте по можливості.

У коментарях слова подяки за добрі серця поруч із пікантним зауваженням телеведучого Анатолія Анатоліча, який відомий своїм гострим почуттям гумору.

  • Вова, чому я думаю тільки про те, чи в штанах ти на цьому відео, чи просто в трусах по-домашньому? Тваринам допомагаємо!
  • Дякую за добре серце.
  • Дуже круто, що ви скористалися тим, що людям цікаво і розповіли чи нагадали про те, що дійсно важливо.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею