Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян чекають на дитину: співачка повернулася з-за кордону з округлим животиком

Author name 20 August 2022 в 20:08

Поділитися статтею

Тоня Матвієнко ще 24 лютого поїхала разом із дітьми та чоловіком Арсеном Мірзояном на захід України. Співачка зі здриганням серця згадує ту важку дорогу, тривога та страх за дітей переповнювали почуття Антоніни.

За словами співачки, вона не одразу помітила, що її чоловік-музикант усю дорогу з кимось переписується та зідзвонюється. Через три дні після приїзду в Яремче Арсен Мірзоян вирішив повертатися до Києва. Далі на сім’ю чекали кілька місяців у поневіряннях по Європі та переживаннях за главу сімейства, який повністю присвятив себе волонтерській роботі. Наступного разу чоловік і дружина побачились аж у травні. Зустріч відбулася у Німеччині, куди Тоня приїхала для участі у концерті, а Арсен приганяв автомобілі швидкої допомоги з Європи. Далі доля занесла співачку з молодшою дочкою Ніною у Велику Британію. Нещодавно дочка заслуженої артистки України Ніни Матвієнко зробила незабутній сюрприз для чоловіка та своєї коханої мами.

Тоня Матвієнко заінтригувала чутками про вагітність
Тоня Матвієнко заінтригувала чутками про вагітність

Разом із донькою Ніною вони таємно повернулися до України, влаштувавши справжній сюрприз. До чоловіка співачка прийшла саме під час його виступу, вийшла просто на сцену, це був незабутній момент. Зіркову маму Ніну Матвієнко співачка зустріла вдома. Кадри відеоролика, на якому Ніна Матвієнко зустрічає своїх дівчаток зворушили публіку до сліз. Цікаві підписники, крім зворушливості моменту, помітили деякі зміни у фігурі Тоні. Шанувальники помітили, що Тоня стала носити широкі речі, її щічки округлилися, ноги розповніли, а сама вона стала на кілька розмірів більше. Відразу почали з’являтися версії, що Антоніна Матвієнко знову чекає дитину від Арсена Мірзояна. Вже й термін порахували з дня зустрічі пари у Німеччині – 7 травня.

Співачка ніяк не коментує таких випадів, але й не спростовує їх. Швидше за все цікаві шанувальники знову нафантазували собі вагітність, а співачка просто трохи погладшала. Під останнім відео з концерту в метро безліч компліментів:

  • Тоня мабуть знову вагітна, щічки стали кругленькі, і ніс як у вагітної, і стиль змінила, наче щось приховує.
  • Така чарівна…
  • Дуже, дуже класні, а ще Арсен вміє посміхатися очима.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею