Філіп Кіркоров опинився у центрі гей-скандалу: співакові загрожують розбірками військові

Author name 16 June 2020 в 22:06

Поділитися статтею

Філіп Кіркоров
Філіп Кіркоров

Філіп Кіркоров виклав у своєму особистому блозі відео, в якому він постав в образі десантника-гея. Російські представники ВДВ зажадали вибачень від артиста.

Кілька днів тому в Instagram Філіпа Кіркорова з’явилося незвичайне для артиста відео.

Співак сидів перед камерою з гітарою у формі повітряно-десантних військ Росії. За сценарієм персонаж Кіркорова дзвонив своєму товаришеві по службі. Текст розмови виявився досить провокаційним, оскільки ніс в собі натяки на те, що персонаж артиста і друг, з якому він дзвонив — геї.

Даний ролик був записаний в рамках нового гумористичного серіалу на телеканалі СТС “У масці шоу”.

Не дивлячись на те, що відео несло тільки розважальний характер, ветерани ВДВ РФ порахували його образливим і неприйнятним. Вони зажадали від короля естради вибачень і викликали його на “відверту розмову” 2 серпня в парк Горького в Москві.

Представник Держдуми РФ Володимир Шаманов, який також служив у військах повітряного десанту, нагадав виконавцю відому цитату: “Десантника може образити кожен, але не кожен встигає вибачитися”.

За словами військових, Кіркоров поглумився над священними для них символами служби — тільником і беретом.

Однак представники артиста офіційно повідомили, що він не буде приносити ніяких публічних вибачень, так як він просто виконував свою роль і грав за сценарієм. Ніякого зв’язку з реальним ставленням Кіркорова до ВДВ цей відеоролик не має.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею