Віктор Павлик відреагував на заяву сина про припинення боротьби з раком: “Тато поруч”

Author name 21 June 2020 в 13:06

Поделитесь этой статьей

Віктор Павлик з сином Павлом
Віктор Павлик з сином Павлом

21-річний Павло Павлік на своїй особистій сторінці в Facebook розповів, що він прийняв рішення припинити курси хіміотерапії, так як більше не бачить в них сенсу.

21-річний Павло Павлік написав щирий і проникливий пост про те, що він прийняв не просте рішення припинити дворічну боротьбу з саркомою — раком кісток.

За словами хлопця, він не бачить сенсу продовжувати хіміотерапію, оскільки його стан тільки погіршується. За останній місяць у хлопця повністю перестала функціонувати права рука і почали відмовляти ноги — зараз він пересувається тільки на інвалідному візку.

Не змін не прокоментувати таке одкровення власного сина і його знаменитий батько Віктор Павлик. Співак важко переживав новину про страшну хворобу сина, він неодноразово звертався до своїх шанувальників і всіх небайдужих із проханням допомогти в лікуванні.

Зараз же Віктор вирішив висловити свої емоції широкому загалу вельми стримано і лаконічно, проте, що по-справжньому твориться в душі у чоловіка можна тільки здогадуватися.

У своєму особистому блозі в мережі Instagram Павлик поділився фотознімком Павла з військового параду з Дня незалежності України — після школи хлопець вступив до Академії Служби безпеки України, тому був удостоєний честі брати участь у святковому параді.

https://www.instagram.com/p/CBr-XhmHi4z/

Фото сина Павлик підписав коротко: “Павло. Тато поруч. Тато любить”.

Павло є молодшим сином співака. Хлопчик народився у третьому шлюбі Віктора Франковича з танцівницею на ім’я Лариса.

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей