Можливій коханці Єфремова заборонили відвідувати актора під домашнім арештом

Author name 3 July 2020 в 19:07

Поделитесь этой статьей

Вирок Єфремову винесуть 9 серпня
Вирок Єфремову винесуть 9 серпня

Дарина Белоусова, можлива коханка Михайла Єфремова, не зможе відвідати свого коханого під домашнім арештом.

Судячи з інформації, яка зараз активно поширюється в ЗМІ, хоч Михайло і одружений, але до фатальної аварії мав роман з Дариною. Колеги актора поділилися тим, що деякий час він жив у Дарини Білоусової, коли вона розлучилася зі своїм чоловіком. Як відреагувала на це законна дружина – невідомо.

Білоусова не відвідає Єфремова за рішенням суду

Як стало відомо, правоохоронні органи заборонили Дарині відвідувати Михайла Єфремова на час його перебування під домашнім арештом.

Дарина Белоусова не зможе відвідати Єфремова під домашнім арештом
Дарина Белоусова не зможе відвідати Єфремова під домашнім арештом

Додамо, що стан відомого російського актора, який зараз перебуває під домашнім арештом, через сильний стрес погіршився. 26 червня стало відомо, що у нього стався серцевий напад. Однак його не госпіталізовували, більш того – втручання медиків не знадобилося.

Зараз актор Єфремов знаходиться під домашнім арештом за рішенням суду. Цей запобіжний захід йому обрали після смертельного ДТП на Садовому кільці в Москві 8 червня 2020 року. За інформацією правоохоронних органів, актор перетнув подвійну суцільну і виїхав на зустрічну смугу. Це спричинило зіткнення з фургоном “Лада”. Водій помер на ранок наступного дня. Про нього відомо те, що він був кур’єром інтернет-магазину, і в момент зіткнення виконував чергове замовлення.

За інформацією поліції, за кермом артист знаходився в нетверезому стані. Це підтвердили і очевидці, які вели стрім з місця аварії, і експертиза.

Практично відразу стало відомо, що Михайло Єфремов визнав свою провину в аварії на Садовому кільці. Однак на першому допиті він не міг згадати хто їхав з ним в автомобілі, куди він рухався і навіщо. Також говорив нескладно, плутався в словах. Саме тому допит проводили повторно.

9 серпня Єфремову повинні винести вирок. Зараз йому загрожує до 12 років в’язниці.

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей