Фотосесія на могилі: подруга Началової виклала знімки з кладовища (ФОТО)

Author name 15 July 2020 в 22:07

Поділитися статтею

Фото з могили Юлії Началової
Фото з могили Юлії Началової

Юлія Началова – співачка, яка в молодому віці померла через проблеми з серцем. Рідні досі не можуть повірити, що їх улюбленої Юлі більше немає.

Олена Метлюк – подруга покійної співачки. Вона регулярно відвідує могилу подруги, і нагадує фанатам про те, як важливо вшанувати пам’ять Началової. Днями Олена знову прийшла на могилу Юлі, зробила там кілька знімків, і оприлюднила їх в соціальній мережі інстаграм.

Фото з могили Юлії Началової

Фото з могили Юлії Началова
Фото з могили Юлії Началової

Співачки не стало 16 березня 2019 року. Лікарі діагностували у неї гостру серцеву недостатність. Однак це не єдиний діагноз. Через операцію зі збільшення грудей у Юлії почала розвиватися подагра, абсцес, зараження крові і цукровий діабет. Організм був ослаблений, і не зміг боротися з цілим букетом недуг. Поховали Началову на Троєкуровському кладовищі в Москві.

Подруга загиблої Олена Метлюк зайшла на могилу, і сфотографувала пам’ятник. Підписала так: «Моє життя розділилася на до і після … Спи спокійно, мій ангел».

У коментарях фоловери почали писати слова співчуття і слова подяки Олені. Багато висловлювалися, що Метлюк – справжня подруга, яка не забуде.

До слова, в середині травня цього року в мережі з’явилася інформація, що невідомий чоловік привіз на могилу російської співачки Юлії Началової тисячу троянд, після чого кинувся на неї і заплакав.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею