Чому Брежнєва розлучилася з Кіперманом: шлюб за розрахунком знаменитої блондинки і олігарха

Author name 23 Липня 2020 в 20:07

Поділитися статтею

Віра Брежнєва і Михайло Кіперман
Віра Брежнєва і Михайло Кіперман

Чому Брежнєва розлучилася з Кіперманом — це питання до сих пір цікавить шанувальників співачки, хоча вона вже давно щаслива з іншим. Невже Меладзе розлучив щасливу пару, або Віра не була по-справжньому щаслива у першому шлюбі?

Справжня красуня Віра Брежнєва розбила не одне серце. Навіть сьогодні 38-річна екс “ВІА Гра” з легкістю потрапляє в рейтинги найбажаніших і привабливих жінок естради. Однак шлях від Галушки (справжнє прізвище виконавиці) до сучасної сольної співачки Брежнєвої був досить тернистим, яскравим і цікавим.

Невіддільною частиною цього шляху є перший офіційний чоловік Віри — український бізнесмен і олігарх Михайло Кіперман. За нього співачка вийшла заміж в 2006 році. А через рік вона покинула “ВІА Гру” — для фанатів колективу це був справжній шок.

Вера Брежнева и Михаил Киперман
Віра Брежнєва і Михайло Кіперман

Тоді стало відомо, що Кіперман був ще тим ревнивцем. Він забороняв Вірі зніматися в кліпах і виступати на концертах у відвертих нарядах, контролював її костюми, коло спілкування і навіть переглядав контракти і сценарії кліпів і фільмів. Поступово Брежнєвій стало некомфортно у шлюбі.

Однак, Михайло забезпечував і їй, і її дочкам успішне майбутнє в достатку. Бізнесмен удочерив першу дитину артистки — дочку Соню від цивільного чоловіка, з яким Брежнєва жила ще в часи “Галушки”.

У грудні 2009-го виконавиця народила чоловікові дочку Сару. З чуток, в пологовому будинку, де знаходилася Віра, чергували охоронці з автоматами. До слова, Кіперман є дніпровським нафтовим магнатом, наближеним до Коломойського і Боголюбова.

Вера Брежнева с дочкой Сарой
Віра Брежнєва з донькою Сарою

В кінці 2012 року співачка повідомила про розлучення з чоловіком. Причини вона приховує досі. Однак, журналісти і ЗМІ дотримуються трьох версій, які могли вплинути на шлюб Брежнєвої та Кіпермана.

Співачці стало некомфортно під постійним наглядом чоловіка. Вона продовжувала підтримувати спілкування з Костянтином Меладзе, який писав їй пісні. До того ж, Віра після розлучення отримала чималу суму. Шлюб з розрахунку — така третя версія розлучення.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Тіна Кароль – українська наступниця Алли Пугачової

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею