Міккі Рурка поховають в українському селі Хмельницької області: для голлівудської зірки вже вибрано місце на кладовищі

Author name 19 August 2020 в 13:08

Поделитесь этой статьей

Міккі Рурк хоче бути похованим в Україні
Міккі Рурк хоче бути похованим в Україні

Відомого голлівудського актора Міккі Рурка поховають в невеликому українському селі в Хмельницькій області. Чоловік ще рік назад виявив таке бажання, а днями почав втілювати його в життя.

Незважаючи на те що 67-річний герой статті неодноразово говорив про наміри переїхати в Москву, а зараз він живе в Нью-Йорку, останній притулок для себе він вибрав не в Америці і не в Росії.

http://www.facebook.com/yura.gyla/posts/3360157067374438

Спочатку публіка не сприйняла слова Міккі серйозно, проте днями його помічник Дмитро Корнійчук спеціально приїхав в Загірці з Лос-Анджелеса, щоб вибрати для знаменитості місце на кладовищі поряд зі своїми рідними.

З часів отримання широкої популярності Рурк сильно змінився, явно переборщивши з пластичною хірургією. На початку своєї кар’єри актор став заручником зіркової хвороби і тоді Голлівуд від нього відвернувся.

Микки Рурк со своим помощником и другом Дмитрием Корнейчуком
Міккі Рурк зі своїм помічником і другом Дмитром Корнійчуком

Маючий досвід вишибали, чоловік зайнявся професійним боксом. У спорті він домігся непоганих результатів, але без травм не обійшлося. Зламані пальці ніг, ребра, ніс, струси мозку, прокушений язик — це тільки частина списку наслідків від поєдинків.

Щоб хоч якось виправити ситуацію, Рурк вдався до пластики. Згодом він пристрастився до цього і лягав під ніж вже далеко не заради виправлення помилок минулого.

Микки Рурк в молодости и сейчас
Міккі Рурк в молодості і зараз

В результаті всі ці втручання залишили незгладимий слід на зовнішності зірки. Втім, це анітрохи не відбилося на любові шанувальників до свого кумира.

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей