(Відео) Анна Семенович в кліпі “Хочеш ” – ефективне керівництво залучення чоловіків!

Author name 12 September 2020 в 17:09

Поділитися статтею

Анна Семенович
Анна Семенович

У комплексі з порадами подруги, мами і пластичного хірурга, можна домогтися небувалих результатів знову ефективно виглядати.

Коли дружина набрала кілька десятків зайвих кілограмів і вже не формі, колишні стосунки остигають. Залишається тільки побут – телевізор, футбол і пиво. Природно дружини пригнічені такою ситуацією і пересолюють їжу, даючи зрозуміти чоловікові, що він повинен хотіти її. Однак, як правило, такий варіант розв’язання проблеми не спрацьовує. Тоді на підмогу приходять або подруга або рідна мама. У комплексі з їхніми порадами та пластичним хірургом, можна домогтися небувалих результатів знову ефективно виглядати.

Чоловік захоплений, здивований і розгублений.

Але м’яч вже не на його боці. Щоб не втратити таку цікаву жінку, якій стала його дружина – потрібно самому також привести себе в порядок, а то чого доброго її може відвести інший чоловік.

Відео: кліп “Хочеш”

Ознайомтеся з постами в соцмережах – це цікаво:

“Офігєть, така дружина хороша: турботлива, не сварлива, завжди поїсти подасть, а він через зайвої ваги хоче розлучитися. Нічого це не хеппі енд, якщо вона знову потовщає, то все по новій почнеться. ”

“А мужик у неї в кліпі цьому такий – прямо Бред Піт в молодості. Альфа самець. Заради такого, звичайно, треба терміново схуднути. Головне, щоб він її не зжер уві сні. ”

“Ніколи не був шанувальником Семенович, але пісня і кліп цей мені дуже до душі припав. Молодець. ”

“Хороший кліп, мені підняв настрій, спасибі!”

“Я мало не померла коли він сказав:” Слухай може нам з тобою розлучитися. “

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею