Леся Нікітюк загриміла в СІЗО за зберігання “заборонених речовин”: догралася і попалася

Author name 14 Вересня 2020 в 16:09

Поділитися статтею

Леся Нікітюк
Леся Нікітюк

Одного разу українська телеведуча Леся Нікітюк загриміла в СІЗО по звинуваченню в зберіганні “заборонених речовин”. Цим випадком знаменитість поділилася в ефірі шоу «Хто зверху?».

На початку двохтисячних тоді ще майбутня зірка вітчизняного телебачення стала учасницею досить курйозної ситуації.

Справа була ось у чому — її подружка з-за кордону привезла в якості гостинця рисове борошно, в магазинах Хмельницького тоді таке годі було й шукати. Щоб забрати подарунок, героїня статті пересипала борошно в прозорий пакетик і пішла з ним додому.

Леся в «Хто зверху?»
Леся в «Хто зверху?»

Спочатку Леся збиралася їхати на маршрутці, але там була величезна черга і вона вирішила пройтися на зупинку подалі, щоб вже точно влізти в транспорт. По дорозі Нікітюк зустрілися співробітники правоохоронних органів, які все не так зрозуміли:

«Хіба незрозуміло було, що у мене в пакеті рисове борошно? Ось міліціонерам було незрозуміло. Вони підійшли до мене і запитали: “Дівчинка, а що у тебе в пакетику?”. Я кажу: “Борошно”. Вони почали сміятися, запитали, мовляв, чому не в закритому пакеті несу. Все-таки забрали мене на дільницю, де я просиділа до приходу батьків», — пояснила ведуча.

Леся Никитюк
Леся Нікітюк

Звичайно, в результаті Лесю випустили, але зате тепер вона знає, як зсередини влаштовані хмельницькі слідчі ізолятори. З гумором в родині Нікітюк все добре, адже коли мама прийшла забирати її, то запитала у доньки:

«Чого ти так мало взяла? Я ж просила ще і для себе!».

Леся Никитюк с мамой Екатериной Петровной
Леся Нікітюк з мамою Катериною Петрівною

Судячи з усього, дотепність героїні статті передалася у спадок, яку вона не втомлюється демонструвати на телеекрані, де зірка на даний момент веде розважальні проекти «Хто зверху?», «Ле Маршрутка» і «Хто проти блондинок».

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею