Карпович змусила Прилучного продати дім, де він жив з Муценієце: повністю викреслила Агату з його життя

Author name 14 Вересня 2020 в 17:09

Поділитися статтею

Павло Прилучний, Агата Муценієце і Мирослава Карпович
Павло Прилучний, Агата Муценієце і Мирослава Карпович

У червні головна зірка серіалу «Мажор» розлучився зі своєю дружиною Агатою Муценієце, але насолодитися самотністю актор не встиг. Мирослава Карпович змусила Прилучного продати дім, де він жив з колишньою, щоб нарешті з’їхатися.

Роман між Павлом і актрисою з «Татусевих дочок» почав набирати обертів досить швидко – закохані вирішили жити разом. Багато хто міг би подумати, що Мирослава перебереться до обранця в його заміський особняк, який він купив ще будучи в шлюбі з Муценіеце.

Однак Прилучний вирішив його продати і, як кажуть в оточенні знаменитості, до цього його підштовхнула Карпович. На герої статті висить безліч кредитів, тому продаж будинку допоможе йому позбутися від деяких проблем.

Особняк Прилучного
особняк Прилучний

Житло знаходиться в заставі, за нього ще потрібно виплатити 70 мільйонів рублів (26 млн грн), а на момент покупки він коштував 180 млн рублів (майже 67 млн грн).

Зараз особняк вже виставлений на торги, тому парочка переїхала в інше місце – в чотириповерховий котедж з басейном в підмосковному селищі Трувіль.

Павел Прилучный
Павел Прилучний

У цей будинок їх пустили пожити друзі, а через новосілля Павло проігнорував кінофестиваль «Кінотавр», де раніше з’являвся регулярно. Мирослава теж його пропустила, причому до цього вона скасувала один зі спектаклів, щоб скласти компанію коханому.

Павел Прилучный и Мирослава Карпович на отдыхе
Павло Прилучний і Мирослава Карпович відпочинку

Нагадаємо, про розрив відносин Прилучний і Муценіеце стало відомо ще минулої весни. Вони познайомилися на зйомках серіалу «Закрита школа», там же між ними почуття і виникли. 9 років спільного життя і двоє спільних дітей – на більше їх не вистачило.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею