Королева залишилася і без грошей, і без Тарзана: “чорна смуга” в житті артистки

Author name 28 September 2020 в 18:09

Поделитесь этой статьей

Наташа Корольова на концерті
Наташа Корольова на концерті

2020 рік виявився складним для всього світу. Криза, епідемія, померло багато відомих і значущих людей, теракт, протести і так далі. Однак є сім’ї та люди, яких більше зачепили не глобальні катаклізми, а особисті події.

2020 рік приніс “чорну смугу ” в життя Наташі Корольової. Спочатку пограбування будинку, потім новина про зраду чоловіка після майже двох десятків років разом, потім – скасування концертів і втрата великих грошей.

Де Наташа Корольова так провинилася, що у неї тепер проблеми по всіх фронтах?

Тарзан і Наташа Корольова
Тарзан і Наташа Корольова

“Чорна смуга ” почалася, коли на початку вересня співачка повернулася з відпочинку. У себе в будинку вона виявила пропажу коштовностей, прикрас, трьох мільйонів євро і п’яти мільйонів рублів. Вона написала заяву в поліцію. І вже через день з’явилася її якась суперниця – Анастасія Шульженко, яка заявила – вона вагітна від Тарзана.

Корольова і Тарзан
Корольова і Тарзан

Для Наташі Корольової це стало справжнім ударом. Вона кілька днів не розмовляла, і навіть вигнала Тарзана з їх спільного дому. Про це журналістам розповіли сусіди зоряної пари.

Тарзан і Наташа Корольова
Тарзан і Наташа Корольова

17 жовтня “Русалка ” Королева повинна була виступити з масштабним концертом в Крокус Сіті Хол, проте концерт скасували. Потім стала відома його нова дата – 17 квітень 2021 року. І місце також змінено – Вегас Сіті Холл.

Наташа Корольова в гостях у Вані Урганта
Наташа Корольова в гостях у Вані Ургант

Поки Королева ніяк не коментувала цю подію, однак експерти стверджують – це величезна фінансова втрата для неї і для її творчого колективу.

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей