Як змінилися Асмус, Муценіеце і Дакота після розлучення? Зліт в кар’єрі, нова любов, довгоочікуване щастя

Author name 6 October 2020 в 21:10

Поділитися статтею

Як змінилися зірки після розставання з чоловіками?
Як змінилися зірки після розставання з чоловіками?

Існує стереотип, що після розлучення з чоловіком або хлопцем, дівчині обов’язково потрібно змінити щось у своїй зовнішності. А ви помічали як розлучення переносять зірки першої лінії?

Христина Асмус і її “сором і ганьба”

Шанувальники помітили явні зміни в Інстаграме актриси, адже вона стала викладати фото … взагалі без нічого. Раніше заміжня жінка собі такого не дозволяла, а зараз взагалі нічого не соромиться. Напевно, шукає нового чоловіка.

У підписі до цього знімку вона навіть написала: “Розлучилася щоб цю фотку викласти “. Чи правда це – загадка. Але навіть якщо жарт, то в кожному жарті, як кажуть, є частка правди.

Агата Муценіеце і її “чесний розлучення “

Ще одна номінантка на премію “Розлучена 2020 ” – Агата, яка пішла від Павла Прилучний через його алкоголізму, наркоманії та постійного тиску. Для неї цей розрив став сприятливим в першу чергу в професійному плані – у неї з’явилося багато Ютуб-проектів, серед яких – “Чесний розлучення “. На це шоу Агата запрошує знаменитостей, і обговорює з ними всі тонкощі цього болючого процесу, радячи жінкам і чоловікам, які опинилися в такій ситуації, як робити і як не опустити руки.

View this post on Instagram

A post shared by Agata M (@agataagata)

Рита Дакота і її прагнення до щастя, якому завжди заважав чоловік

Рита і її екс-чоловік Влад Соколовський завжди вважалися зразковою парою. І для шанувальників стала ударом новина про численні зради Влада. Сім’ю не врятувала навіть дворічна дочка Мія.

Рита Дакота і Соколовський
Рита Дакота і Соколовський

В інтерв’ю Дакота розповіла, що розлучення стало поштовхом для розвитку і для нового життя.

«Десь глибоко я вдячна йому за таку роль в моєму житті. Тому що якби не він, якби це не було так жорстко, я ніколи в житті не почала ту роботу, яку я почала в результаті. І я б не прийшла до тієї точки, в якій я зараз », – говорить Рита.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею