Коханка Тарзана звернулася в поліцію через те, що він нібито підняв на неї руку

Author name 7 October 2020 в 22:10

Поділитися статтею

Коханка Тарзана знову провокує публіку на обговорення
Коханка Тарзана знову провокує публіку на обговорення

У передачі Андрія Малахова опублікували відео, де Анастасія Шульженко нібито підійшла до Тарзана, а той її відштовхнув. Анастасія не має наміру залишити це просто так, і вже привернула до вирішення цієї ситуації правоохоронні органи.

Як виявилося, ображена розлучниця і коханка Шульженко хотіла поспілкуватися з Сергієм Глушко після одного з виступів.

Анастасія Шульженко - коханка Тарзана, яка стверджувала, що від нього вагітна
Анастасія Шульженко – коханка Тарзана, яка стверджувала, що від нього вагітна

Та підкараулила його під одним з клубів. Але реакція була не дуже приємна – Глушко відштовхнув Анастасію, та впала на землю і сильно вдарилася головою.

Адвокат Анастасії Вадим Лялін заявив – справа вже в суді, і 50-річний артист гарантовано буде притягнутий до відповідальності

“Де гарантія того, що на черговій зустрічі чи не виникнуть якісь серйозніші наслідки? На сьогодні ми маємо всі ознаки складу злочину, як мінімум статті 115 частини першої (навмисне заподіяння легкої шкоди здоров’ю). Це вже кримінальний злочин. При будь-яких обставинах бити дівчинку – перебір. На четвер призначено перші слідчі дії за фактом заяви пана Глушко і мадам Поривай, але ми виграємо. А Глушко буде відповідати за всією суворістю закону », – каже правозахисник в ефірі програми Прямий ефір з Андрієм Малаховим.

Сама ж Анастасія стверджує, що однозначно не очікувала такого повороту подій і такої реакції. Вона здивована, що після таких тривалих стосунків Глушко так грубо до неї поставився, ще й відштовхнув.

Сергій Глушко
Сергій Глушко

Ще одним шокуючим визнанням шоу з Андрієм Малаховим стало те, що вона більше не вагітна. Хоча до цього заявляла, що робити аборт не буде, і хотіла б народити цю дитину.

У зверненні через програму “Прямий ефір ” Шульженко заявила – кожен повинен нести відповідальність за свої вчинки. Вона їх вже несе, і хоче, щоб відповідальність наздогнала і її горе-коханця.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею