Ігор Крутой вперше прокоментував чутки про те, що у нього рак

Author name 8 Жовтня 2020 в 16:10

Поділитися статтею

Ігор Крутой відвідав шоу  "Доля людини" і розповів про рак, який йому діагностували на початку нульових
Ігор Крутой відвідав шоу "Доля людини" і розповів про рак, який йому діагностували на початку нульових

Музикант і композитор Ігор Крутой вперше за довгий час зважився поговорити на публіку про свої проблеми. Шанувальники були ошелешені його словами і одкровеннями.

Протягом більш ніж року ведучий програми “Доля людини ” Борис Корчевников намагався заманити Ігоря Крутого до себе на проект. Але з незрозумілих причин композитор відмовлявся відвідувати шоу. Нещодавно справжнім подивом для публіки став візит Ігоря Яковича в шоу. Там він розговорився про свою сім’ю, творчості, кар’єрі.

Важливою темою залишається онкологія, яку діагностували у Ігоря Крутого: чи правда це?

Ігор Крутой відвідав шоу "Доля людини"
Ігор Крутой відвідав шоу “Доля людини”

Ігор Якович розповів, що не знає хто і для чого розпускає ці чутки, але це неправда. З чуток, рак у артиста діагностували нібито на початку нульових. Ігор Крутой пов’язує це з операцією з видалення кісти на підшлунковій залозі. Цілком ймовірно, що засоби масової інформації або шанувальники щось переплутали, з тих пір і піднялися ці чутки. Підкріплено це і тим, що на початку 2000-х місто він сильно схуд, колір шкіри став блідим, також він деякий час не виходив на сцену і відмовився від виступу на великих концертах.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею