Топ забутих шедеврів українського телебачення: Ігри Патріотів, Галопом по Європах, Форт Буаяр, Шанс і інші

Author name 5 November 2020 в 23:11

Поделитесь этой статьей

Шоу українського виробництва, про які ми стали забувати
Шоу українського виробництва, про які ми стали забувати

Ще 15 років тому, коли Інтернет був справжнім “дивом “, а телефони були тільки у обраних, головним засобом розваги і дозвілля будинку був телевізор.

І тим, у кого в родині було багато людей, доводилося шукати компроміс, якщо по одному каналу йшли серіали, а по іншому в цей же час футбол. Однак щось все ж було загальне – це улюблені шоу, які показували по центральних каналах в прайм-таймі. Ось їх точно пам’ятають люди різних поколінь. І вони викличуть у вас ностальгію. Давайте згадувати?

Шиканемо

Це проект Кузьми Скрябіна, який в “нульових ” викликав справжній фурор. Суть така – він дає рандомних людині на вулиці 10 тисяч гривень. А уявіть що це таке в 2000-х – шалені гроші! І у людини є 200 хвилин, щоб їх витратити, за умови, що 5 тис йде на послуги, і 5 тис – на будь-яку продукцію. Якщо людина справляється з цим завданням, то отримує ще 10 тис гривень зверху. Ось це учасники шоу зривали куш!

Ігри Патріотів

Це шоу прийшло до нас із Франції, і провідним теж француз. Суть була в тому, що команди з зірок і звичайних людей з різних країн виконували різні дійсно божевільні завдання, над якими весело спостерігати. Але коли ти там береш участь, в венах реально закипає кров!

Галопом по Європах

Фоззі і тоді ще живий Пелих придумали таке шоу – вони підходять до рандомних людям в аеропорту Бориспіль, і пропонують терміново вимкнути телефон, відмовитися від запланованих справ і кудись полетіти. І в дуже короткі терміни потрібно буде виконати прості завдання. Б’ються дві команди з двома щасливчиками – хто виконає всі завдання – переміг.

Форт Боярд

Квест-кімнати, незвичайні випробування, загадки, головоломки, загадки і приховані підказки – під час перегляду цього шоу навіть у глядачів перехоплює подих. А уявіть що відчувають учасники, які бігають крізь перешкоди в пошуку відповіді десь по узбережжю Франції.

Мелорама

Ні, це не черговий хіт-парад, побудований незрозуміло на що. Це новини, дайджест музичних новин. Весело, з гумором і смаком.

Шанс

“Шанс ” – програма-продовження легендарного “Караоке На Майдані “. Програма “Шанс ” стояла біля витоків таких відомих франшиз як “Україна має талант ” і “Х-Фактор “. Могилевська і Кондратюк тоді вдало запустили потік талант-шоу місцевого “розливу “.

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей